Samsung, yeni cihazlarını tanıtmaya hazırlanırken Galaxy Buds 3 Pro’nun tasarımı ve özellikleri sızdırıldı. Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun Apple’a ait AirPods’a benzerliği dikkat çekti.

Intel'in yeni nesil işlemcileri sızdı! Intel'in yeni nesil işlemcileri sızdı!

Yeni Etkinlikte Tanıtılacak Ürünler

Samsung, yakın zamanda bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor ve etkinlikte yeni kulaklık modelleri ve daha fazlasını tanıtmaya hazırlanıyor. Henüz firma tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da etkinlikte tanıtılması beklenen ürünlerden biri de Samsung Galaxy Buds 3 Pro. Şimdi de sızdırılan tasarıma göre Samsung, AirPods tasarımına benzer bir ürün sunacak.

Galaxy Buds 3 Pro Tasarımı ve Özellikleri

Evan Blass tarafından ortaya çıkarılan sızıntılarda Galaxy Buds 3 Pro’nun tasarımı hakkında birçok detaya sahip olabiliyoruz. Tamamen yeni bir tasarıma geçiş yapacağı belli olan Samsung, rakibi Apple’dan da biraz tasarım fikri almış gibi duruyor. Paylaşılan görsel her ne kadar buzlanmış olsa da, Buds 3 Pro’nun AirPods ve AirPods Pro modellerine benzer olacağı belli.

Silikon Kulak Uçları ve Gümüş Renk

Buds serisinde yeni tasarıma giden firma, kablosuz kulak içi kulaklığı için AirPods’a benzer bir tasarım tercih etmiş. Silikon kulak uçları ve gümüş rengi belli olan cihaz, genel tasarımı itibari ile AirPods’a benziyor.

Gelişmiş Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Ortaya çıkan özellikleri ile de kullanışlı bir kulaklık olacak gibi duran Buds 3 Pro, pil ömrünü ve sesli arama kalitesini artıracak bir gövde ile gelecek. Bluetooth 5.4 bağlantısına sahip olması beklenen cihaz, yüksek kalitede bir ses codec’i aracılığıyla 24 bit 96KHz ses aktarımına sahip olabilir.

Dayanıklılık ve Pil Ömrü

Samsung Galaxy Buds 3 Pro, toza ve suya dayanıklılık için IP57 derecesine sahip olabilir ve sağlamlık açısından daha gelişmiş ve sağlam bir gövde ile tanıtılabilir. Adaptif ANC, Adaptif EQ, Ortam Sesi ve tek şarjla 30 saate kadar pil ömrü sunması beklenen Buds 3 Pro, yakında tanıtılabilir.

Editör: Kazim Bozkurt