Özbek Gelin Çetesi, Ispartalı Damat Adaylarını Nasıl Kandırdı? Zahide Yetiş, Star TV’de Bu Skandalı Araştırdı Özbek Gelin Çetesi, Ispartalı Damat Adaylarını Nasıl Kandırdı? Zahide Yetiş, Star TV’de Bu Skandalı Araştırdı

Uluslararası alanda büyük bir ses getiren ve Haluk Bilginer'e Uluslararası Emmy Ödülü kazandıran 'Şahsiyet' dizisi, 2. sezon için izleyicilerin heyecanla beklediği tarihini duyurdu. 2018 yılında mini dizi olarak ekranlara gelen 'Şahsiyet', emekli adliye memuru Agâh Beyoğlu'nun Alzheimer teşhisi almasıyla başlayan olaylarla dolu serüvenini konu alıyordu.

F9rX2rMXIAA5lJs

İlk Sezondan Büyük Başarı: Uluslararası Emmy Ödülü

Haluk Bilginer'in muhteşem performansıyla 47. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu Performansı" dalında ödüle layık görülen 'Şahsiyet' dizisi, uluslararası arenada büyük bir ün kazandı. Bu başarısının ardından dizi, Meksika televizyonunda 'El Asesino Del Olvido' adıyla da uyarlanarak geniş kitlelere ulaştı.

Yönetmen ve Senaristin İmzası

Onur Saylak'ın yönetmenliğini üstlendiği dizi, yeraltı edebiyatı konusundaki çalışmalarıyla tanınan Hakan Günday'ın kaleme aldığı senaryo ile izleyicilerin beğenisini kazanmıştı.

2. Sezon Detayları ve Yeni Hikaye

'Şahsiyet' dizisinin 2. sezonunun heyecanla beklenen tarihi nihayet duyuruldu. Yeni sezon 13 Kasım'da GAİN platformunda izleyicilerle buluşacak. İlk sezonunda 12 bölüm olarak yayınlanan dizi, 10 bölümlük ikinci sezonuyla devam edecek. Bu sezon, Agah Beyoğlu'nun kızıyla ilişkisine odaklanacak.

Onur Saylak'ın yönetmenliğinde, Hakan Günday'ın kaleminden çıkan 'Şahsiyet', ilk sezonundaki etkileyici hikayesini ikinci sezonda da sürdürmeye hazırlanıyor. 2018'de Puhutv’de büyük beğeni toplayan dizi, ikinci sezonuyla izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi