Şahmaran, Netflix'in en yeni karanlık fantezi dizisi ve platformdaki birkaç Türk programından biridir. Yeni dizide Serenay Sarıkaya, Adana'daki bir üniversitede konuk konuşmacı olarak yer alan İstanbullu doktora adayı Sahsu'yu canlandırıyor. Oradayken, Sahsu'nun efsanevi bir kehanete bağlı olabileceğine inanan gizemli bir grupla karışır.

20 Ocak'ta gösterime girecek olan Şahmeran, romantik ve mistik unsurlarıyla şimdiden izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Netflix'in diziyi yenileyip yenilemeyeceğine karar vermesi muhtemelen biraz zaman alacak ancak birçok izleyici Şahmaran 2. sezondan umutlu.

Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023 Astroloji Haftalık Burç Yorumları Haftalık Burç Yorumu 27 Mart- 2 Nisan 2023 Astroloji Haftalık Burç Yorumları

Şahmaran'ın şu anda Netflix'te izlenebilen sekiz saatlik bölümü var. Mevcut tüm bölümleri zaten izlemiş olanlar, bir sezon daha devam ederse dizinin nereye gidebileceğini merak edeceklerinden emin. Aşağıda, dizinin platformdaki olası geleceği hakkında bildiklerimize değineceğiz.

Netflix'te Şahmaran 2. sezon olacak mı?

26 Ocak 2023 tarihi itibariyle Şahmeran iptal edilmedi veya yenilenmedi. Netflix dizilerinin, özellikle uluslararası dizilerin ne zaman yenileneceğini tahmin etmek bazen zor. Ancak iyi haber şu ki, Shahmaran akış hizmetindeki ilk haftasında iyi bir performans sergiledi ve birçok ülkede hızla Netflix'in İlk 10'u arasına girdi. Bir Netflix Orijinalinin dünya çapında birçok yerde İlk 10 listesinde yer almayı başarması her zaman iyiye işarettir.

Geleneksel olarak, Netflix'in iptal ve yenileme kararları vermesi birkaç hafta, hatta aylar alır. Çarşamba gibi büyük hitlerin bile Netflix'in geri döneceğini resmi olarak duyurması bir aydan fazla sürdü. Muhtemelen Mart veya Nisan ayına kadar Şahmeran'ın akıbetini bilemeyeceğiz.

Shahmaran 2. sezonunun Netflix'te olmasını ister misiniz? Şov başka bir sezon için geri dönerse ne olmasını istersiniz?