Sarıyer'de muhteşem bir düğünle evlenen ünlü çift Melisa İnci ve Umut Kurt, birinci evlilik yıl dönümlerini coşkuyla kutladılar. Bu mutlu günlerini sosyal medya üzerinden paylaşan çift, romantizmin doruklarına ulaşarak takipçilerini büyüledi.

Gözaltına alınırken intihar etti! Gözaltına alınırken intihar etti!

Sarıyer'de Unutulmaz Bir Düğünle Başladı

Melisa İnci ve Umut Kurt, geçtiğimiz yıl Sarıyer'de gerçekleşen büyük ve görkemli bir düğünle evliliğe "Evet" dediler. Ünlü çiftin bu unutulmaz günü, birçok kişi tarafından merakla bekleniyordu. Düğün fotoğrafları ve videoları ile çevrimiçi dünyada büyük bir ilgi gördü.

Birinci Evlilik Yıl Dönümleri Heyecanla Kutlandı

Melisa İnci ve Umut Kurt, evliliklerinin birinci yıl dönümünde duygusal paylaşımlarla takipçilerini etkilediler. Sosyal medya hesapları üzerinden yayınladıkları düğün fotoğraflarıyla ve birbirlerine olan aşklarını dile getiren notlarla, çift evliliklerinin mutluluğunu gözler önüne serdi.

Romantik Notlarla Dolu Bir Yıl

Umut Kurt, romantizminin doruklarına ulaşarak, "Canım karım, biricik Melisacım… 1.yılımız kutlu olsun" notunu düşürdü. Melisa İnci ise, "Biz 1 yıldır evliyiz" ifadeleriyle mutluluğunu dile getirdi. Bu romantik notlar, çiftin aralarındaki sevginin ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Geleceğe Uzanan Bir Aşk Hikayesi

Melisa İnci ve Umut Kurt'un aşkı, sadece bir yıl evli olmalarına rağmen derinleşmeye devam ediyor. İkilinin bu özel günü, gelecekteki mutluluklarına olan güvenlerini pekiştiriyor ve hayranlarını bu güzel aşk hikayesinin bir sonraki bölümünü merakla beklemeye teşvik ediyor.

Melisa İnci ve Umut Kurt'un birinci evlilik yıl dönümü kutlaması, aşk, mutluluk ve romantizm dolu bir hikayeyi kutlamanın harika bir yoluydu. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini etkileyen çift, mutluluklarını tüm dünyayla paylaşmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi