Oscar ödüllü ünlü aktör Robert De Niro, Martin Scorsese'nin yönettiği ve vizyonda olan Dolunay Katilleri filmiyle değil, bu sefer eski asistanı Graham Chase Robinson'un iddialarıyla gündemde. Robinson, De Niro'ya 12 milyon dolarlık tazminat davası açarak yıllarca maruz kaldığı cinsiyet ayrımcılığı ve taciz iddialarını dile getirdi.

Kızılcık Şerbeti'nden Dilan Polat'a Gönderme: İdriis, Bunu Al! Kızılcık Şerbeti'nden Dilan Polat'a Gönderme: İdriis, Bunu Al!

7-ERmPr3ykWMLT2N8MQczw

Eski asistan, mahkemede oyuncunun kendisine küfür ettiğini, zorla fiziksel temasta bulunduğunu ve cinsel içerikli yorumlara maruz bıraktığını iddia etti. Robinson ayrıca De Niro'nun kendisine referans olmayı reddettiğini de ifade etti.

yYSbwuAdCU-NobqH2oMjqA

Mahkemede görülen duruşmada, Robinson'ın avukatları De Niro'yu "çok talepkar bir patron" olarak nitelendirdi. Oyuncunun savunması ise eski asistanının dürüst bir çalışan olup olmadığı yönündeki soruya, "Şu an yaşadıklarımdan sonra hayır" şeklinde cevap verdi.

glK60ahbQkeMNI_2ce2N2A

De Niro'nun sevgilisi Tiffany Chen'in Robinson'u kıskandığı iddiaları ortaya atıldı ancak avukatlar, "Chase Robinson'ın, Bay De Niro'ya romantik açıdan hiçbir ilgisi yoktu" ifadelerini kullandı.Oyuncu, iddialara karşı, "Bu hiç inanmamıştım ama şimdi geri dönüp bakınca aslında haklı olabilirmiş" ifadelerini kullandı. Mahkemede duyulan şahitlik sırasında De Niro'nun sesini iki kez yükselttiği ve iddiaları reddettiği bildirildi.Durumla ilgili olarak Robert De Niro'nun açıklamaları ve mahkeme süreci geliştikçe, bu konu tüm dünya medyasının yakından takip ettiği bir gelişme haline gelmeye devam ediyor. Robert De Niro, Martin Scorsese'nin yönettiği Dolunay Katilleri filmiyle gündemde. Ancak 80 yaşındaki usta oyuncu eski asistanı tarafından cinsiyet ayrımcılığı ve tacizle suçlanıyor. Mahkemeye çıkan De Niro, suçlamaları reddetti.

 Robert De Niro'nun Yaşadığı Hukuksal Süreçler

De Niro, eski asistanı Graham Chase Robinson tarafından 12 milyon dolarlık tazminat davası ile karşı karşıya. Robinson, yıllarca cinsiyet ayrımcılığı ve tacize maruz kaldığını iddia ediyor.

Asistanı İle Olan İddialar ve Mahkeme Süreci

Robinson, De Niro'nun kendisine küfür ettiği, fiziksel temas ve cinsel içerikli yorumlarda bulunduğunu iddia ediyor. De Niro ise bu iddiaları reddediyor.

 De Niro'nun Savunmaları ve Detayları

Mahkemede De Niro, "talepkar patron" olmadığını belirtti. Avukatları, Robinson'ın romantik bir ilgi göstermediğini söyledi.

 Tanıklıklar ve Tepkiler

De Niro, şahitlik sırasında tepkiliydi. Asistanın iş performansı sorgulandı ve De Niro "Hayır, şu an hayır" dedi.

Robinson ve De Niro İlişkisi Analizi

De Niro, asistanıyla ilişkisini "saçmalık" olarak nitelendirdi. İddiaların haksız olduğunu savundu.

Kaynak: Haber Merkezi