Tarantino'nun bu ani kararının arkasındaki sebep tam olarak bilinmese de, senaryodan memnun kalmadığı ve hikayeyi yeniden yazmayı düşünmediği öne sürülüyor. Yönetmenin tamamen yeni bir projeye yöneldiği de gelen bilgiler arasında.

Emekliler için yeni nefes! 'İntibak zammı' verilecek mi? Temmuz'a kadar... Emekliler için yeni nefes! 'İntibak zammı' verilecek mi? Temmuz'a kadar...

"The Movie Critic" Hakkında Bilinenler

"The Movie Critic" filmiyle ilgili birçok detay henüz kamuoyuna açıklanmamıştı. Fakat bilinenler arasında filmin tüm zamanların en ünlü film eleştirmenlerinden Pauline Kael'in hayatını konu alacağı ve 1970'lerde Los Angeles'ta geçeceği yer alıyordu.

Başrolde ise Brad Pitt'in yer alması planlanıyordu. Tarantino ve Pitt daha önce "Bir Zamanlar Hollywood'da" filminde de birlikte çalışmışlardı.

Quentin Tarantino'nun Son Filmi Hakkındaki Tepkiler

Tarantino'nun son filmini çekmeme kararı sinemaseverleri hayal kırıklığına uğrattı. Birçok hayran, yönetmenin fikrini değiştirmesini ve "The Movie Critic"i çekmesini umut ediyor.

Ancak Tarantino'nun kararlı olduğu ve bu proje yerine yeni bir fikir üzerinde çalıştığı gelen bilgiler arasında.

Quentin Tarantino Hakkında

Quentin Tarantino, "Ucuz Roman", "Soysuzlar Çetesi", "Bir Zamanlar... Hollywood'da", "Rezervuar Köpekleri" ve "Kill Bill" gibi kült filmlere imza atmış dünyaca ünlü bir yönetmendir. Kendine özgü tarzı ve diyaloglarıyla tanınan Tarantino, sinema tarihinde önemli bir yere sahiptir.

Tarantino'nun son filmi olma ihtimali olan "Bir Zamanlar Hollywood'da" 2019 yılında vizyona girmiş ve büyük bir başarı yakalamıştı.

Editör: Utku Çelik