Seçimlerin ardından ilk ziyaret

İzmir'de 31 Mart'ta belediye başkanı seçilen AKP'liler, İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ve Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tanfer Kemerli ile birlikte Ankara'ya gitti.

Seçimlerin ardından ilk ziyaret

İzmir'de 31 Mart'ta belediye başkanı seçilen AKP'liler, İzmir İl Başkanı Aydın Şengül ve Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tanfer Kemerli ile birlikte Ankara'ya gitti. AKP'li heyet, ilk ziyaretini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye gerçekleştirdi.

İzmir'de 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı seçilen isimler, AKP İzmir İl Başkanı ve  Teşkilat Başkanı Tanfer Kemerli ile birlikte Ankara'ya gitti. Şengül ve Kemerli'nin yanı sıra Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen'den oluşan grup, ilk ziyaretini Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye yaptı. Burada ilçelerinin sorunlarını ve hayata geçirilmesi gereken projelere dair görüş alışverişinde bulunulduğu öğrenildi. AKP'li belediye başkanlarının, tüm gün Ankara'daki temaslarını sürdürecekleri kaydedildi. DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER