MHP'nin 'Askıda Ekmek' projesi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ekmeğin fiyatına zam yapılacağı iddiası üzerine başlattığı "Askıda Ekmek" projesine İzmir'den destek geldi.

MHP'nin 'Askıda Ekmek' projesi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ekmeğin fiyatına zam yapılacağı iddiası üzerine başlattığı "Askıda Ekmek" projesine İzmir'den destek geldi. MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, Bayraklı Sevgi Yolu'ndaki bir fırında yaptığı basın açıklamasında, Genel Başkan Bahçeli'nin talimatıyla kampanyayı başlattıklarını belirtti.

Öncelikle Bayraklı ve Karabağlar ilçelerinde "Askıda Ekmek" uygulaması yapılacağını dile getiren Karataş, "Kampanyamız 1-2 aylık olmayacak, sürekli hale gelecek. MHP mensuplarının bir ekmek kendime bir ekmek de askıya anlayışıyla hareket etmesini ve İzmirli hemşehrilerimizin katkılarını bekliyoruz." dedi.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ise, projeyi 500 aileye destek vererek sürdürdüklerini ifade etti.

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu da, Türk İslam geleneğine göre komşusu aç olanın tok yatamayacağını kaydederek, "İhtiyaç sahiplerinin onurlarını kırmadan gerçekleştireceğimiz bu kampanyaya tüm teşkilatlarımız destek verecek." dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER