Melih Gökçek istifa tarihini açıkladı

ANKARA BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI MELIH GOKCEK ISTIFA EDECEGI TARIHI TWITTER HESABINDAN DUYURDU.FOTO:ANKARA,(DHA)

Melih Gökçek istifa tarihini açıkladı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek istifa edeceği tarihi Twitter hesabından duyurdu. Gökçek, "İnşallah Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Meclisini olağanüstü toplayacak ve Meclis üyesi arkadaşlara veda edip, istifamı vereceğim" ifadelerini kullandı.

Melih Gökçek resmi Twitter hesabından istifa edeceği tarihi işaret ederek şu açıklamalarda bulundu:" Bugün Sayın Cumhurbaşkanımızla bir görüşme yaptık. İnşallah Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Meclisini olağanüstü toplayacak ve Meclis üyesi arkadaşlara veda edip, istifamı vereceğim.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek’in istifa tarihi belli olmadan önce belediyenin haftalık bültenini farklı bir formatta hazırladı. Fotoğraflarla 23 yıllık çalışmaları özetleyen bülten Başkentte 'veda bülteni' olarak yorumlandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleriyle ilçe belediyelerinden haberlerin yer aldığı bültenin 17-24 Ekim tarihleri arasında yayınlanan 654. sayısında, geniş fotoğraflar ve kısa yazılarla Büyükşehir’in 23 yılı özetlendi.

Kapakta “Nereden nereye... Ankara köy görüntüsünden marka kente dönüştü” başlığıyla Gökçek’in baretli fotoğrafı yer aldı.İç sayfalarda da Ankara’daki bazı alanların eski ve yeni fotoğrafları karşılaştırmalı olarak kullanıldı.

VEDA TOPLANTISIYLA İSTİFA EDECEK

Melih Gökçek’in istifasını vereceği, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin olağanüstü toplantısı 28 Ekim Cumartesi Günü saat 14.00’da Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda düzenlenecek.Gökçek, dün gece twitter'dan paylaştığı mesajda “Dört gün boyunca Ankara bürokrasisine ve bazı sivil toplum örgütlerine veda ziyaretleri yapacağım” dedi.

ANKARA BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI MELIH GOKCEK ISTIFA EDECEGI TARIHI TWITTER HESABINDAN DUYURDU.FOTO:ANKARA,(DHA)
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER