CHP Konak'tan yılbaşı mesaisi

CHP Konak İlçe Başkanlığı, yeni yılın ilk saatlerini gece vardiyasında çalışan emekçileri ziyaret ederek geçirdi.

CHP Konak'tan yılbaşı mesaisi

CHP Konak’ta yılbaşı gecesinde görev yapan polis, şoför, esnaf ve güvenlik personeli ziyareti geleneği bu senede bozulmadı. İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu ve ilçe yönetimi soğuk havada zor şartlarda çalışan işçileri unutmadı.

Ekip, Konak’ta ESHOT 1. Bölge Ulaşım Amirliği otobüs şoförleri, İzmir Emniyet Müdürlüğü nöbetçi emniyet görevlileri, Konak İskelesi güvenlik personeli, Kantar Polis Karakolu Emniyet Amirliği emniyet görevlileri, Halkapınar ESHOT Amirliği otobüs şoförleri, İzmir Metro güvenlik personeli ve Seyyar esnaflara çiçek dağıttı. CHP Konak İlçe Başkanlığı sabahın ilk ışıklarıyla birlikte çalışmalarını noktaladı.

 

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu: “Martın sonu bahardır. 2019 yılında emeğin örgütlü mücadeleyle taçlanacağı ve aydınlık geleceği ilmek ilmek işleyeceğimiz bir yıl olacak. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak ezilenlerin, yoksulun, emekçinin hep yanındayız. Özel günlerde ailelerinden uzak, çocuklarından ayrı kalarak görev yapanlara bir nebze de olsa moral vererek, unutulmadıklarını göstermek ve yeni yıllarını kutlamak istedik” ifadelerini kullandı. Gruşçu, “Biz emeğin, hakkın, hukukun partisiyiz. Biz adaleti, önce gelir adaleti olarak algılarız. Yurttaşın, emekçinin onurunu kurtaracak, onu ayakta tutacak gelir adaletini sağlayacağız. Bu nedenle buna belediyelerimizden başlayacağız. Belediye emekçilerimizin ücret ve iş teminatını sağlayacağız. Onların refahı halkın refahına yansıyacak” cümleleriyle parti politikaları ve hedeflerini anlattı.

Genç Başkan yeni yıla ilişkin dileklerini ise “Çocukların güldüğü, gençlerin düşlediklerini gerçekleştirebildiği, kadınların özgür yaşadığı, engellilerin sosyal imkânlarına kavuşabildiği; kimsenin ötekileştirilmediği ve ayrıştırılmadığı, tüm hayallerinizin gerçek olacağı, huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yıl dilerim” şeklinde sıraladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 21:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER