banner109

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı korona nedeniyle vefat etti

Korona virüsü nedeniyle tedavi gören CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Gülhan, vefat etti. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medyadan başsağlığı mesajı paylaştı.

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı korona nedeniyle vefat etti

CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Gülhan, korona virüsü nedeniyle vefat etti. Bir süredir Sancaktepe Şehir Hastanesi’nde tedavi gören Gülhan, 52 yaşındaydı.

Partinin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sancaktepe Şehir Hastanesi’nde Her konuştuğumuzda ama her konuştuğumuzda 'Oğullarıma bırakmak istediğim tek şey onurlu bir geçmiş' diyordun. Fazlasıyla bıraktın. Çok ama çok erken sevgili yoldaşım Kemal. İstanbul örgütümüzün başı sağ olsun…” ifadelerini kullandı.

1969 yılında Bayburt'ta doğan Gülhan, 15 Ocak 2003 yılından beri partiye üyeydi. Üsküdar’da ilçe yöneticiliği, ilçe saymanlığı, ilçe sekreterliği, örgüt ve örgütlenmeden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı ve kayyum atama görevlerinde bulunmuştu. 2018-2020 döneminde STK’lardan sorumlu İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde yer aldı. 2019 yerel seçimlerinde 1. Bölge koordinasyonu, STK ve İl sandık güvenliği komisyonlarında görev aldı.  Gülhan, evli ve iki çocuk babasıydı. 

YORUM EKLE

banner97

banner96