Bakan Ahmet Arslan İzmir'e geliyor

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bir dizi incelemelerde bulunmak ve partisinin Bornova ilçe kongresine katılmak üzere yarın İzmir'e gelecek.

Bakan Ahmet Arslan İzmir'e geliyor

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bir dizi incelemelerde bulunmak ve partisinin Bornova ilçe kongresine katılmak üzere yarın İzmir'e gelecek. Bakan Ahmet Arslan'ın, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun kendisine sunulmak üzere hazırladığı dosya ile ilgili de konuşması bekleniyor.

İzmir'in Bornova ilçesinde yapılacak AK Parti Bornova İlçe kongresine, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da katılacak. Yarın (cumartesi) yapılacak olan kongre öncesinde kente gelecek olan Ahmet Arslan, Adnan Menderes Havalimanı'nda inşaatı süren apronda incelemelerde bulunacak. İzmir Valiliği'ni ve AKP İzmir İl Başkanlığı'nı da ziyaret edecek olan Ahmet Arslan, ardından Bornova ilçe kongresine geçecek. Ahmet Arslan'ın burada bir konuşma yapıp, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun kendisine sunulmak üzere hazırladığı dosyaya da yanıt vermesi bekleniyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AKP İzmir İl Başkanı Aydın Şengül'ü ziyareti sırasında kentin onay bekleyen projelerine dair dosyayı, Bakan aslan'a ulaştırılmak üzere teslim etmişti. Aydın Şengül de, "Dosyayı inceleyip gerekeni yapacağım" sözünü tutup, hem Başbakan Binali Yıldırım'a hem de AKP Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya ile birlikte ziyaret ettiği Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'a sunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 12:46
YORUM EKLE

banner92