AKP Seferihisar İlçe Kongresi

AKP Seferihisar İlçe Başkanlığına Hamit Nişancı seçildi.

AKP Seferihisar İlçe Kongresi
AKP Seferihisar İlçe Başkanlığına Hamit Nişancı seçildi.

Seferihisar Belediye Düğün Salonu'ndaki kongrede konuşan AKP Seferihisar İlçe Başkanı Nişancı, büyük ve güçlü Türkiye için ilçe olarak çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

"Lider olunmaz, lider doğulur" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a saygılarını ileten Nişancı, Türkiye'nin bekası için omuz omuza yürüdüklerini ifade ettiği MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye de teşekkür etti.

İlçede yapılan hizmetlere de değinen Nişancı, "Doğalgaz çalışmaları başladı, duble yollar hızlandı. Adliye Sarayı'nın da kısa sürede temelleri atılacak." dedi.

AKP İzmir İl Başkanı Aydın Şengül de, ülke olarak güçlendikçe Türkiye'ye yönelik saldırıların arttığını, ortak değerlerin kullanılarak ayrıştırmaya izin vermeyeceklerini ifade etti.

Şengül, ilçe başkanlarının ilk işlerinin geçmişten bugüne davaya hizmet eden kişileri ziyaret etmek olduğunu, yüreğini ortaya koyan kişilere ihtiyaçları olduğunu ve ilçe teşkilatlarını tek tek takip edeceğini de sözlerine ekledi.

Kongreye, AKP Grup Başkanvekili Bilal Doğan, eski AKP İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, AKP Kadın Kolları MKYK üyesi Gerçek Tekin, eski AKP Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, AKP İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, MHP Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Şeremet, Güneydoğulular Derneği Başkanı Orhan Yüce, Tokatlılar Derneği Başkanı İsmail Bazan, AKP Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan ile çok sayıda partili katıldı.

Konuşmaların ardından tek listeyle gidilen seçimde Hamit Nişancı, AKP ilçe başkanı seçildi.
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 11:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92