banner112

AKP'li Kaya'dan Forbes Caddesi eleştirisi

AKP İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Buca, Torbalı, Karabağlar, Balçova ve Konak'taki programlarda vatandaşlarla buluştu.

AKP'li Kaya'dan Forbes Caddesi eleştirisi

Seçim çalışmalarını sürdüren AKP İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Buca Forbes Caddesi'ndeki esnaf ziyaretlerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Buca Belediyesi tarafından burada yürütülen tadilat çalışmalarının uzun sürmesine tepki göstererek, "İş bilmezliğin, beceriksizliğin, öngörüsüzlüğün, vizyonsuzluğun en büyük örneklerinden birisini burada görüyoruz. Esnafımız kan ağlıyor. Yaptıkları iş zaten kalitesiz, onu da zamanında bitiremiyorlar. Bu bir tadilat değil tahribat çalışmasıdır" dedi.

AKP İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Buca, Torbalı, Karabağlar, Balçova ve Konak'taki programlarda vatandaşlarla buluştu. Buca Forbes Caddesi'nde de esnaf ziyaretleri yaptı. Esnafın caddedeki tadilat çalışmalarının uzun süredir devam etmesinden yakındığı Kaya, CHP'li Büyükşehir Belediyesi ve CHP'li Buca Belediyesi'nin Forbes Caddesi'nde tadilat değil tahribat yaptığını öne sürdü. Bu durumun CHP'nin İzmir'de yaptıklarının bir prototipi olduğunu öne süren Kaya, "Bir tadilat yapacağız diyorlar, var olan düzeni bozup ticari hayata balta vuruyorlar. Esnaf üç vardiya çalışılsın, burası 3 ayda bitmezse büyük sıkıntı yaşarız diyor, bunlar dalga geçer gibi kaplumbağa hızıyla iş yapıyorlar. Laf üretmeye gelince rüzgar gibi hızlılar, iş üretmeye gelince kaplumbağadan farksızlar. Biri geliyor kazıyor, bir başkası onu kapatıyor sonra başka biri gelip aynı yeri tekrar kazıyor. İzmir'deki her işleri böyle, maalesef yıllardır İzmir'i bu şekilde yönetiyorlar" diye konuştu.

Buca'daki esnaf ziyaretlerinin ardından Buca Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret eden Kaya, iftarı Torbalı'da 2 bin kişinin katıldığı sofrada yaptı. İftar sonrasında Torbalı'nın kırsal mahallelerinden Özbey'de düzenlenen bir programa katılan Kaya, daha sonra Karabağlar'a geçti. Karabağlar Bahçelievler'de gençlerle bir buluşma gerçekleştiren AKP İzmir Milletvekili, sahurda Balçova'da Erzincanlılar ile buluştu. Ardından ikinci sahur programı için Konak'a geçen Kaya, partisinin ilçe teşkilatının önünde kurulan sahur sofrasında Konak'ta yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. DHA

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 14:45
banner123
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner101

banner100