AKP İzmir'de yönetim için tele anket

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yeni yönetimi belirlemek için ilk kez  2 bin 710 partili ile telefonda tek tek görüşerek, yönetimde kimleri görmek istediklerini sorduklarını söyledi.

AKP İzmir'de yönetim için tele anket

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yeni yönetimi belirlemek için ilk kez  2 bin 710 partili ile telefonda tek tek görüşerek, yönetimde kimleri görmek istediklerini sorduklarını söyledi.

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yeni yönetimi belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor. İzmir’in tüm ilçelerindeki partililerle görüşüldüğünü ve hangi ilçede kimlerin isminin önerildiğinin rapor haline getirildiğini belirten Sürekli, "Yaptığımız anketle, özellikle parti üyelerimizin görüşlerinin alınması noktasında örnek bir çalışmaya imza attığımızı düşünüyorum" dedi. Titizlikle yapılan anket çalışması kapsamında parti üyelerine, listede görmek istedikleri isimlerin yanı sıra yönetimden beklentilerinin neler olduğu ve bulundukları mahallede en çok hangi konularda sıkıntı çektikleri sorusu da yöneltildi. AKP'li üyeler, yönetimden beklentiye ilişkin soruya, hükümet tarafından yapılan yatırımların arttırılarak devam etmesi gerektiği yanıtını verdi. Ayrıca İzmir’in sorunlarına duyarlı olunması, parti için daha aktif çalışılması, ulaşım sıkıntısının çözümü ve kentsel dönüşüm alanında adım atılması yönünde talepler dile getirildi. Partililer, mahallelerindeki en büyük sıkıntıların, çevre temizliği ve konteyner eksikliği, yol, kaldırım ve altyapı yetersizliği, kanalizasyon sistemindeki sıkıntılar olduğuna dikkat çekti.

'Son aşamaya geldik'

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, parti üyelerinin fikirlerinin doğru bir şekilde alınabilmesine önem verdiklerini belirterek, şöyle dedi:

"Sadece yönetimle ilgili değil, önümüzdeki süreçte yapacağımız tüm çalışmalarda da parti üyelerimizin görüşlerini alacağız. Ortak akılla hareket edeceğiz. Yönetim listemizi oluştururken, emekleriyle partimizin bugünlere gelmesini sağlayan üyelerimizin görüşlerini mutlaka göz önünde bulunduracağız. Parti üyelerimiz, telefonla arandıktan sonra bizlere dönüş yaparak, fikirlerinin sorulmasından dolayı duydukları memnuniyeti ifade etti. Onların yaptığı olumlu dönüşler, bizleri de fazlasıyla sevindirdi. Ankette konuştuğumuz partililerimizi de dahil ettiğimizde, il başkanlığı görevine geldiğim günden bu yana yaklaşık 10 bin kişi ile görüşmüş olduk. Görevi devraldığımız günden itibaren, yönetimi belirlemek için çalışıyoruz. En doğru isimlerle yola çıkmak için ince eleyip sık dokuyoruz. Yönetim ile ilgili çalışmalarımızda son aşamaya geldik. Kısa süre içerisinde yönetim listemizi kamuoyuna duyuracağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER