AKP İlçe Başkanı Dereci'den 'Kızılelma' açıklaması

Güzelbahçe'de geçen hafta sonu yapılan AKP İlçe 6'ncı Olağan Kongresi'nde partililere Kızılelma ülküsünü temsilen kırmızı elma dağıtıldı.

AKP İlçe Başkanı Dereci'den 'Kızılelma' açıklaması

İzmir'de, AKP Güzelbahçe İlçe Başkanı Burcu Dereci geçen hafta sonu parti kongresinde kırmızı elma dağıtılmasıyla ilgili, "Kızılelma kimseye mal edilecek bir olgu değil. Biz bunun sahiplenilmesini kabul etmiyoruz. Afrin'deki operasyona dikkat çekmek için yaptığımız bir hareketti" dedi.

Güzelbahçe'de geçen hafta sonu yapılan AKP İlçe 6'ncı Olağan Kongresi'nde partililere Kızılelma ülküsünü temsilen kırmızı elma dağıtıldı. İlçe kongresindeki bu görüntüler AKP ve MHP arasında yerelde de ittifaka yeşil ışık olarak yorumlanırken, AKP Güzelbahçe İlçe Başkanı Burcu Dereci'den açıklama geldi. Dereci, "Aslında bu Kızılelma kimseye mal edilecek bir olgu değil. Bu bizim dağıttığımız kızıl elmaların üzerinde kızıl elmanın ne olduğunu anlatan bilgilendirici notlar vardı. Biz bunun sahiplenilmesini kabul etmiyoruz. Afrin'deki operasyona dikkat çekmek için yaptığımız masum bir hareketti" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER