Dilan - Engin Polat soruşturması, dikkatleri doktor Tayyar Öz ve eşi fenomen Özlem Öz'e çevirdi. Avukat Feyza Altun'un iddialarıyla gündeme gelen çift, hakkındaki suçlamalarla gündemde.

Avukat Feyza Altun, Öz çiftinin sağlık beyanlarında bulunduğunu, ancak bunların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Altun'a göre, çift, sağlık beyanlarının yanı sıra ürün satışında da çeşitli usulsüzlükler yapıyordu. Bu iddialar arasında böcekli ürünlerin satışı ve son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin pazarlanması da bulunuyor.

Doktor Tayyar Öz ve eşi fenomen Özlem Öz ne ile suçlanıyor?

Doktor Tayyar Öz ve eşi fenomen Özlem Öz ne ile suçlanıyor?

Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, çeşitli ihbarlar sonucunda çift hakkında resmi belgede sahtecilik, suç örgütü kurma, kaynakların gizlenmesi ve vergi yasalarına aykırılık gibi suçlamalarla soruşturma başlattı.

Fenomen Özlem Öz

Fenomen Özlem Öz Kimdir? 

Özlem Lina Öz, 17 Kasım 1989'da doğdu ve Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü'nden mezun oldu. Op. Dr. Tayyar T. Öz ile evliliği bulunan Öz, üç kız çocuğu annesi olup şu anda dördüncü çocuğunu bekliyor.

2021'de popülerlik kazanan sosyal medya fenomeni Özlem Öz, Dilan Polat'a yaptığı taklitlerle eleştiriler almış ve bu konuda gündeme gelmişti.

Aslıhan Doğan Kimdir? Aslıhan Doğan Nereli ve Kaç Yaşında? Aslıhan Doğan Kimdir? Aslıhan Doğan Nereli ve Kaç Yaşında?

Doktor Tayyar Öz kimdir?

Doktor Tayyar Öz kimdir?

Dr. Tayyar Taylan Öz, 1987'de Kahramanmaraş’ın Süleymanlı Kışla köyünde doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde eğitim gördü ve ortopedi uzmanı olarak mesleğini sürdürdü. Öz, kariyerine Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesi'nde devam etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ