Seçimden önce Memur emekli maaşları artacak mı? Seçimden önce Memur emekli maaşları artacak mı?

Özge Özacar, "Baba" dizisinde oyunculuk yapmaktadır. Dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayraktar yapmakta ve senaryosu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar tarafından yazılmıştır. Peki, Özge Özacar kimdir? Özge Özacar nereli, kaç yaşında? Özge Özacar hayatı ve biyografisi nedir?  Peki Azra karakterini canlandıran Özge Özacar kimdir, nereli, kaç yaşında? Bursa Bülbülü Özge Özacar kendi sesini mi kullandı? İşte Özge Özacar'a dair detaylar haberimizde...

Özge Özacar kimdir, nereli, kaç yaşında?
 

Özge Özacar, 22 Nisan 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Özacar, oyunculuk eğitimleri Zeynep Günay Tan, Harika Uygur, Merve Taşkan gibi isimlerden aldı. Sevgili Geçmiş dizisinde canlandırdığı Azra karakteriyle tanındı ve dikkat çekti. İngilizce ve Fransızca bilen Özacar, 1.64 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Özge Özacar, Tatlı Küçük Yalancılar, Oyunbozan, Lise Devriyesi, Meryem, Hababam Sınıfı Yeniden, Sevgili Geçmiş, Kefaret ve Baba gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca internet platformlarında Seyyar, Hayaller ve Hayatlar, Bursa Bülbülü yapımlarında da rol aldı.

Özge Özacar Instagram adresi

Özge Özacar, sosyal medya platformlarından Instagram'da da aktif olarak hayranlarıyla buluşuyor ve @ozgeozacar kullanıcı adıyla takip edilebilir.

Özge Özacar, İstanbul doğumlu bir oyuncudur. 22 Nisan 1995 tarihinde doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur ve oyunculuk eğitimi Zeynep Günay Tan, Merve Taşkan, Harika Uygur gibi isimlerden almıştır. "Sevgili Geçmiş" dizisindeki Azra karakteriyle tanınmıştır. Özacar, İngilizce ve Fransızca bildiği gibi 1,64 metre boyunda, 54 kilo ve Akrep burcudur. Oyunculuk kariyerine 2015 yılında "Küçük Tatlı Yalancılar" dizisi ile başlamış ve "Lise Devriyesi", "Oyunbozan", "Hababam Sınıfı Yeniden" filmi gibi projelerde de yer almıştır.