Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Ozan Tufan ve sanat camiasından Rojin Haspolat'ın birlikteliği ve düğün törenleriyle ilgili detaylar haberimizde!

Rojin Haspolat Kimdir?

Rojin Haspolat, Bursa'da 14 Eylül 1996 tarihinde doğmuş ve eğitim hayatını Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra Sanat Tarihi alanında eğitimine devam etmek için Bilgi Üniversitesi'ne geçiş yapmıştır. Ozan Tufan ile 2 yıldır birliktelik yaşayan Rojin Haspolat, sanat alanında da aktif olarak yer almaktadır. Sanat dergilerinde editörlük yapmanın yanı sıra çeşitli sanat festivallerinin organizasyonunu üstlenmektedir.

Ozan Tufan ve Rojin Haspolat Birlikteliği

Ozan Tufan ve Rojin Haspolat çifti, yaklaşık 2 senedir birliktedir. 28 Eylül 2020 tarihinde nişanlanan çiftin nişan törenine Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve sportif direktör Emre Belözoğlu da katılmıştır. Bu özel günde nişan kurdelesini kesen isim ise Fenerbahçe Başkanı Ali Koç olmuştur. Ozan Tufan ve Rojin Haspolat çifti, nişanlılık süreçlerinin ardından düğün hazırlıklarına başlamıştır.

Antalya'nın Eski Belediye Başkanı Menderes Türel Kimdir? Antalya'nın Eski Belediye Başkanı Menderes Türel Kimdir?

Düğün Töreni ve Evlilik

31 Mart 2021 tarihinde Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen törenle Ozan Tufan ve Rojin Haspolat çifti dünya evine girmiştir. Bu özel günde çift, yakın dostları ve aileleriyle bir araya gelerek mutluluklarını paylaşmıştır. Düğün törenine birçok ünlü isim de katılım göstermiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ