Bir dönemin en popüler oryantalleri arasında yer alan ve "Oryantal Didem" lakabıyla tanınan Didem Kınalı, Pembe Masa programında yaptığı itirafla şaşırttı.

Kariyerinde bambaşka bir sayfa açan ve oryantali bırakan Kınalı, programda "Para takılırken rahatsız oldun mu?" sorusuna verdiği cevapla ağızları açık bıraktı.

Para takılmasından rahatsız olmadığını ancak bunun da bir sınır çerçevesinde yapılması gerektiğini söyleyen Kınalı, kendisini en çok kadınların taciz ettiğini söyledi.

"Hayır, tabii ki para takılması beni rahatsız etmiyor ama edepleriyle olursa. Beni erkeklerden daha çok kadınlar taciz etti maalesef."

Düğünde Gelin Krizi

Oryantal kariyeri boyunca enteresan pek çok olayla karşı karşıya kaldığını da söyleyen Kınalı, dans etmeye gittiği bir düğünde gelinin sinir krizi geçirip düğünü terk ettiğini anlattı.

"Bir gün iç Anadolu'da düğüne çıktım. Gelin sinir krizi geçirdi ve düğünü terk etti. Beni apar topar sahneden indirdiler ve gelin geri geldi."

İbrahim Tatlıses'e Yanıt

Şimdilerde şarkıcı kimliğiyle ön plana çıkan Kınalı, sahnede olduğu için kendisini eleştirenlere de yanıt verdi.

"Bu ülkede İbrahim Tatlıses bile detone oluyor, büyük sanatçılar playback söylüyor. Ben canlı canlı söylüyorum ve sesime güveniyorum."

Nuri Alço'dan sevindiren haber! Nuri Alço'dan sevindiren haber!

Didem Kınalı'nın bu sözleri sosyal medyada da gündem oldu. Birçok kullanıcı Kınalı'ya destek verirken, bazı kullanıcılar ise eleştirilerde bulundu.

Didem Kınalı Kimdir?

Didem Kınalı, 2000'li yılların başında İbrahim Tatlıses'in İbo Show programında dans ederek ünlendi. Oryantal Didem lakabıyla tanınan Kınalı, yıllarca dansözlük yaptı. Geçtiğimiz yıl dansı bıraktığını ve sağlık sorunları dolayısıyla artık dans etmeyeceğini açıkladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ