OnePlus Nord 4, 6.74 inçlik 1.5K çözünürlüklü ve 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED bir ekrana sahip olacak. Gücünü ise MediaTek'in Dimensity 8100-Max işlemcisinden alacak. Telefonun 8GB ve 12GB RAM seçenekleri ile 128GB, 256GB ve 512GB depolama seçenekleri sunması bekleniyor.

Kamera Kurulumu Nasıl?

OnePlus Nord 4'ün arka kamerasında 50MP ana kamera ve 8MP ultra geniş açılı kamera yer alacak. Telefonun ön kamerası ise 16MP olacak. Sensörler hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Diğer Özellikler

OnePlus Nord 4'te uyarı kaydırıcısı, USB-C bağlantı noktası, muhtemelen IP65 sertifikalı tasarım, stereo hoparlörler ve ekran içi parmak izi sensörü bulunacak. Telefon siyah, nane rengi ve beyaz/gümüş renk seçenekleri ile sunulacak.

OnePlus Nord 4 Ne Zaman Çıkacak?

OnePlus Nord 4'ün 16 Temmuz'da Milano'da düzenlenecek OnePlus yaz tanıtım etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Bu etkinlikte OnePlus Pad 2, OnePlus Watch 2R ve Nord Buds 3 Pro'nun da tanıtılması planlanıyor.

Çin, dünya çapında ilk 6G test ağını başlatıyor Çin, dünya çapında ilk 6G test ağını başlatıyor

Tag: OnePlus Nord 4, OnePlus Nord 4 özellikleri, OnePlus Nord 4 fiyatı, OnePlus Nord 4 tanıtım tarihi, OnePlus yeni telefon, OnePlus orta sınıf telefon, metal gövdeli telefon, 100W şarj, 50MP kamera, 120Hz ekran

Ek Bilgiler:

  1.     OnePlus Nord 4'ün Türkiye fiyatı hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.
  2.     Telefonun ön sipariş tarihi ile ilgili de net bir bilgi bulunmuyor.
  3.     OnePlus Nord 4, Android 12 işletim sistemi ile gelecek.
Editör: Kazim Bozkurt