Star TV’nin sevilen dizisi Ömer, her pazartesi akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Selahattin Paşalı, Barış Falay ve Gökçe Bahadır gibi isimler yer alıyor. Ancak dizinin son bölümlerinde dikkat çeken bir karakter daha var: Yaman. Peki, Ömer dizisinde Yaman kimdir? Yaman’ı canlandıran Ahmet Haktan Zavlak kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte, Ömer dizisinin Yaman’ı Ahmet Haktan Zavlak hakkında merak edilenler…

642b266e3d1b45f21ebd3be2

Ahmet Haktan Zavlak kimdir?

Ahmet Haktan Zavlak, 21 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslan burcu olan genç oyuncu, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra kamera karşısına geçti. Birçok reklam filminde rol alan Zavlak, ilk dizi deneyimini 2019 yılında Bir Aile Hikayesi dizisinde yaşadı. Daha sonra Yasak Elma, Orta Kafa Aşk, Yeşilçam ve Tozluyaka gibi dizilerde de rol aldı. 2022 yılında ise Neslican Tay’ın hayatını anlatan Demir Kadın Neslican filminde Nisa Sofiya Aksongur ile başrolü paylaştı.Genç oyuncu Ahmet Haktan Zavlak dahil oldu. Zavlak, dizide Yaman rolüyle izleyici karşısına çıkacak.Hayatı zorluklarla dolu olan Yaman,bir yandan bu zorluklarla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da içindeki öfkeyi dizginlemeye çalışır.2001 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Ahmet Haktan Zavlak, reklam ve dizi film oyuncusudur. 178 cm boyunda ve 65 kg'dır. Oyunculuk eğitimlerine devam eden Haktan Zavlak, ilk dizi deneyimini Bir Aile Hikayesi dizisi ile yaşamıştı.

Ahmet Haktan Zavlak kaç yaşında?

Ahmet Haktan Zavlak, 2022 yılı itibariyle 21 yaşındadır. 178 cm boyunda ve 65 kg ağırlığındadır.

Elif Avcı Kimdir? Elif Avcı Nereli ve Kaç Yaşında? Elif Avcı Evli Mi Eşi Kim? Elif Avcı Kimdir? Elif Avcı Nereli ve Kaç Yaşında? Elif Avcı Evli Mi Eşi Kim?

Ahmet Haktan Zavlak nereli?

Ahmet Haktan Zavlak, İstanbul doğumludur. Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde eğitim görmektedir.

Ahmet Haktan Zavlak hangi dizide oynuyor?

Ahmet Haktan Zavlak, şu anda Star TV’nin Ömer dizisinde Yaman karakterini canlandırmaktadır. Yaman, hayatı zorluklarla dolu olan, sert mizaçlı ve öfkeli bir gençtir. Okulda çıkardığı kavga sonrası Emine ile tanışır ve aralarında bir yakınlaşma olur. Emine, başta Yaman’dan hoşlanmasa da, onun hikayesini öğrendikçe birbirlerinden çok da farklı olmadıklarını anlar.

Ahmet Haktan Zavlak’ın sosyal medya hesapları

Ahmet Haktan Zavlak, sosyal medyada da aktif bir şekilde paylaşımlar yapmaktadır. Instagram’da 1,1 milyon, Twitter’da 15 bin, TikTok’ta ise 1,4 milyon takipçisi bulunmaktadır. Genç oyuncu, hayatından kesitler, dizi setinden görüntüler, arkadaşlarıyla eğlendiği anlar ve hayranlarıyla etkileşime girdiği videolar paylaşmaktadır.

Kaynak: haber merkezi