Türk sinemasının fenomen yapımlarından biri haline gelen Ölümlü Dünya'nın devam filmi Ölümlü Dünya 2, beş yıl önceki başarısının üzerine koyarak vizyona girdi ve ilk üç günde büyük bir gişe başarısı elde etti.

Başrollerde Ünlü İsimler: Feyyaz Yiğit, İrem Sak, Doğu Demirkol ve Daha Fazlası!

Mermer Ailesi'nin hikayesini anlatan bu fenomen filmde, Anadolu Tat 1071 adlı lokantayı işleten ve aynı zamanda nesillerdir kiralık katil olarak görev yapan Mermer Ailesi'nin üyelerini ünlü isimler canlandırıyor. Feyyaz Yiğit, İrem Sak, Doğu Demirkol, Sarp Apak, Alper Kul ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncular, Ali Atay'ın yönetmenliğinde, Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından yazılan senaryo ile izleyicilerle buluşuyor.

Berkun Oya’dan Netflix’e yeni mini dizi: Kuvvetli Bir Alkış Berkun Oya’dan Netflix’e yeni mini dizi: Kuvvetli Bir Alkış

Rekorlar Kıran Gişe Başarısı!

Box Office Türkiye'nin verilerine göre, Ölümlü Dünya 2, vizyona girdiği ilk gününde 110 bin seyirciyi aşarak Bergen filminden bu yana bir yerli film adına en yüksek cuma başlangıcına imza attı. İlk filme kıyasla cuma gişesini %300'den fazla artıran film, Türk sinemasında çığır açan bir başarı elde etti.

Yapımcıdan Rekor Açıklama: 401 Bin İzleyici!

Film yapımcısı TAFF Pictures, bugün yaptığı açıklamayla, Ölümlü Dünya 2'nin ilk üç günde 401.240 izlenmeye ulaşarak büyük bir rekor kırdığını duyurdu. Seyirciler, Mermer Ailesi'nin serüvenini ilgiyle takip ederek filme olan ilgiyi gösterdiler.

Kaynak: HABER MERKEZİ