Bora Akkaş, Geniş Aile, İçimizden Biri ve Emret Komutanım gibi dizilerle oyunculuk kariyerinde zirve yapmıştır. 2017 - 2019 yılları arasında oyuncu Seda Türkmen ile evli kalan ünlü oyuncu, son olarak Oben Alkan ile Milano'da hayatını birleştirdi. Bora Akkaş ve Oben Alkan'ın evliliği gündeme geldi ve Oben Alkan hakkında merak artmaya başladı. Peki, Bora Akkaş ile Oben Alkan evlendi mi? Bora Akkaş'ın eşi Oben Alkan kimdir, kaç yaşında?  Peki Bora Akkaş'ın eşi Oben Alkan kimdir? İşte detaylar...

ABB yaşlılara saygıyı unutmuyor ABB yaşlılara saygıyı unutmuyor

Bora Akkaş Kimdir ve Ne Zaman evlendi?

Doğa Bora Akkaş, İstanbul doğumlu ve 32 yaşındaki oyuncu, şarkıcıdır. 2002 yılından bu yana sanat dünyasında rol almıştır ve birçok dizi ve film projesinde yer almıştır. Bora Akkaş, Oben Alkan ile evlenerek ikinci kez dünyaevine girdi ve çok sayıda tebrik mesajı aldı.

Bora Akkaş ve Oben Alkan, Milano'daki Türkiye Başkonsolosluğu'nda kıyılan nikahla evlendi. Genç çiftin nikah törenine yakın arkadaşları da katıldı. Bora Akkaş 32 yaşında ve birçok başarılı projede rol aldı, Oben Alkan ise sosyal medya fenomeni ve yemek tarifleri ve vlog tarzı paylaşımlar yapan bir içerik üreticidir.

Oben Alkan Kimdir, nereli ve kaç yaşında?

Oben Alkan, içerik üreticisidir ve sosyal medya üzerinden yemek tarifleri ve vlog tarzı paylaşımlar yapmaktadır. Instagram'da 135 bin takipçisi bulunan Oben Alkan, videoları yüz binlerce kez izlenen bir fenomen haline geldi. Eşi Bora Akkaş ile birlikte paylaşım yapmayı ihmal etmeyen Alkan hakkında kişisel hayatı ile ilgili fazla bilgi bulunmuyor.

Oben Alkan, bir aşçıdır ve çok renkli bir Instagram hesabına sahiptir. Hazırladığı yemek videolarından pratik ve lezzetli tarifleri öğrenebilirsiniz. Instagram hesabını @obenalkan kullanıcı adıyla ziyaret edin. Ünlü oyuncu Bora Akkaş ile iki yıldır birlikte olan Oben Alkan, Milano, İtalya'daki Türkiye Başkonsolosluğu'nda nikahla evlendi. Nikah törenine yakın arkadaşları da katıldı. Ünlü çift, nikahtan sonra Milano sokaklarında tur atarak mutlu olduklarını paylaştı.

Bora Akkaş ve Seda Türkmen neden  boşandı?

Bora Akkaş, 2017 - 2019 yılları arasında oyuncu Seda Türkmen ile evli kaldı. Ancak 2 yıllık evlilik sonrasında yollarını ayırdılar ve Türkmen mahkemeye dilekçe sunarak, eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadıklarını ve evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirtti.