Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Final Yapıyor! Veda Tarihi Belli Oldu Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Final Yapıyor! Veda Tarihi Belli Oldu

Nükhet Duru, objektiflere Nişantaşı'nda takıldı. Şıklığıyla daima göz dolduran Duru, yeni projelerinden bahsetti. Ünlü şarkıcı, müzisyen Febyo Taşel ile birlikte stüdyoda olduklarını ve yeni bir aşk şarkısı üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Duru, "Yapıyoruz, bozuyoruz en güzel şeklini yapacağız" diyerek şarkının hazırlıklarının devam ettiğini belirtti. Bu açıklama, Nükhet Duru hayranlarını mutlu edecek gibi görünüyor.

"Farklı Projelerim Var"

Nükhet Duru, Febyo Taşel ile olan aşk şarkısı projesinin yanı sıra farklı projelerinin de olduğunu söyledi. Duru, yaptığı bu açıklamayla müzikseverlerin heyecanını artırdı. Yakın zamanda yeni şarkılar ve sürprizlerle sevenleriyle buluşması beklenen Nükhet Duru, enerjisiyle yaşına rağmen müzik piyasasındaki yerini korumaya devam ediyor.

Gençlik Sırrı: Bol Kahkaha ve Pozitif Düşünce

Nükhet Duru, her daim genç kalan haliyle de dikkat çekiyor. Nişantaşı'nda görüntülenen Duru'ya yöneltilen "Nasıl böyle genç kalıyorsunuz?" sorusuna ise pozitif bir yanıt verdi. Duru, gençlik sırrının bol bol gülmek ve iyi şeyler düşünmek olduğunu söyledi. Bu cevabıyla, sağlıklı ve mutlu bir yaşamın genç kalmanın anahtarlarından biri olduğunu vurguladı.

"Tayt Kıyafet Değil!"

Nükhet Duru, geçtiğimiz yıl yaptığı "Herkes sevdiğini, istediğini giyebilir ama ne olur bu tayt olayına bir Dur!' deyin artık" açıklamasıyla gündeme gelmişti. Duru, Nişantaşı'nda gazetecilerle sohbetinde bu konuya da değindi. Duru, "Tayt kıyafet değil. Spor bir şey. Halen karşıyım. Pilates ve evde temizlik yaparken giyersin" diyerek spordan ve ev kıyafetinden öte olmadığını düşündüğü tayt kullanımına karşı olduğunu yineledi.

Editör: Kazim Bozkurt