Nihal Candan, 15 Haziran 1995 yılında Mersin’de doğdu. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim gören Nihal Candan, Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenmiştir. Aynı yarışmaya katılan 1997 doğumlu Bahar Candan adında bir kız kardeşi vardır. Ek olarak Nihal Candan Survivor 2016 sezonunda yarışan yarışmacılar arasında yer alıyor.

Nihal Candan evli mi, eşi kimdir? Mehmet Faruk Çiçek kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Nihal Candan, evli değildir. Ancak uzun süredir Hakan Boy adında bir sevgiliyle birlikte olduğu biliniyor. Hakan Boy’un 40 yaşında olduğu, evli ve iki çocuk babası olduğu ortaya çıkmıştır. Nihal Candan, sevgilisinin eşi ve ailesiyle sıklıkla zaman geçirdiğini, boşanma sürecinde olduğunu ve ilişkilerinin herkesin haberi olduğunu söylemiştir.

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, son zamanlarda kara para aklama davasıyla gündeme gelmiştir. Resmi kurum ve kuruluşların icradan satışa çıkardığı araçları ucuza satarak güven kazanan suç örgütünün üyesi olmaları sebebiyle tutuklanmışlardır. Nihal Candan, bu suçlamaları reddetmiş ve kendilerine iftira atıldığını iddia etmiştir.

Gülse Birsel: Çeşme’yi isteyen kadına: Sadrazam torunuyum, evim bile yok Gülse Birsel: Çeşme’yi isteyen kadına: Sadrazam torunuyum, evim bile yok

Mehmet Faruk Çiçek kimdir, kaç yaşında, nereli?


Mehmet Faruk Çiçek, 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladı. 2003 yılında üniversite giriş sınavlarında Türkiye 12.si oldu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümündeki lisans eğitiminden 2008 yılında Onur Derecesiyle mezun oldu.

Mehmet Faruk Çiçek, 2010 yılında İçişleri Bakanlığı’nın açtığı Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak mülki idare amirliği mesleğine başladı. Kaymakam stajını Konya Valiliği’nde, kaymakam refikliği stajını Kırklareli Lüleburgaz’da yaptı. Ardından sırasıyla Kars Sarıkamış, Kastamonu Araç, Kırıkkale Keskin, Kırşehir Akpınar, Kırklareli Pınarhisar, Kırıkkale Sulakyurt, Kırşehir Çiçekdağı ve İzmir Kemalpaşa kaymakamlıkları görevlerinde bulundu.

Mehmet Faruk Çiçek, 20 Ağustos 2021 tarihinde Artvin Kemalpaşa Kaymakamlığı’na atandı. Aynı zamanda Artvin Vali Yardımcısı Vekili olarak görevlendirildi8. Mehmet Faruk Çiçek, evli ve iki çocuk babasıdır

Kaynak: haber merkezi