Emeklilik planlarını açıklayan ünlü oyuncu Nicolas Cage, sinemadan vazgeçmediğini ve yeni projeleriyle izleyicileri heyecanlandırmaya devam edeceğini söyledi.

Emeklilik Planı Filmi İlgi Çekti

Nicolas Cage, son filmi Emeklilik Planı ile komedi-aksiyon türünde bir performans sergiledi. Filmde, Cage, Cayman adalarında huzurlu bir emekli hayatı süren Matt adlı bir karakteri oynuyor. Ancak kızı ve torunu, bir suç örgütü tarafından kaçırılınca, Matt eski maceralarına geri dönüyor. Film, 29 Eylül’de Türkiye’de vizyona giren filmler arasında yer aldı.

Sinemayı Çok Sevdiğini Söyledi

Cage, Emeklilik Planı filminin tanıtımı sırasında verdiği bir röportajda, sinemayı çok sevdiğini ve asla emekli olmayacağını belirtti. Cage, “Sinema benim hayatım. Sinemadan kopamam. Sinema konusunda söyleyecek çok şeyim var” dedi. Cage, kariyerinde 117 filmde rol aldığını ve kendisini çok çalışan biri olarak görmediğini ifade etti. Fakat Cage, bir süre dinlenmek ve enerji toplamak için yakın zamanda biraz ara vereceğini de ekledi.

Issız Adam Cemal Hünal ile Lale Cangal'dan 'boşanma' açıklaması! Issız Adam Cemal Hünal ile Lale Cangal'dan 'boşanma' açıklaması!

Kovboydan Drakula’ya Yeni Rolleri

Nicolas Cage, Emeklilik Planı filminin ardından yeni filmleriyle de sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Cage, The Old Way adlı western filmiyle ilk defa bir kovboy rolüne girecek. Cage, ayrıca Renfield adlı korku-komedi filminde, Drakula’nın sadık uşağı Renfield karakterini canlandıracak. Cage’in bir başka projesi ise Joe Exotic adlı biyografik dizide, meşhur kaplan bakıcısı Joe Exotic’i oynaması olacak.

Kaynak: haber merkezi