Kadın Model Simurg Sarsılmaz Diyarbakır'da Muhtar Adayı Oldu Kadın Model Simurg Sarsılmaz Diyarbakır'da Muhtar Adayı Oldu

Netflix'in yeni Türk filmi "İstanbul için Son Çağrı", New York'ta tesadüfen karşılaşan iki kişinin hikayesini konu ediyor. Başrollerini Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı film, New York'un yanı sıra İstanbul'un çeşitli mekanlarında çekildi.
 

İstanbul İçin Son Çağrı Konusu Nedir?

İstanbul için Son Çağrı, New York'ta tesadüfen karşılaşan iki kişinin hikayesini konu ediyor. Serin (Beren Saat), İstanbul'da başarılı bir kariyeri olan bir mimardır. Mehmet (Kıvanç Tatlıtuğ) ise İstanbul'dan ayrılıp New York'ta yaşamaya başlayan bir eski basketbolcudur. İki kişi, bir havaalanında tesadüfen karşılaşır ve bu karşılaşma onları beklenmedik bir yolculuğa çıkarır.

Film Nerede Çekildi?

İstanbul için Son Çağrı, New York'un yanı sıra İstanbul'un çeşitli mekanlarında çekildi. Filmde New York'un ikonik mekanları, İstanbul'un tarihi ve kültürel açıdan önemli yerleri ve şehrin günlük hayatının farklı kesitleri yer alıyor.

İstanbul İçin Son Çağrı Oyuncuları Kimler?

İstanbul için Son Çağrı'nın başrollerini Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşıyor. Filmde ayrıca Senan Kara, Haluk Bilginer ve Özgürcan Çevik gibi başarılı oyuncular da rol alıyor.

İstanbul İçin Son Çağrı Ne Zaman Yayınlanacak?

İstanbul için Son Çağrı, 24 Kasım 2023 tarihinde Netflix'te yayınlandı. Film, dünya çapında Netflix abonelerine Türkçe altyazı ve çeşitli dillerde dublaj seçenekleriyle sunuluyor.

Film Hakkında Ne Dediler?

İstanbul için Son Çağrı, film eleştirmenleri tarafından genel olarak olumlu karşılandı. Film, oyuncuların performansları, görselliği ve konusunun özgünlüğü ile beğenildi. Film, ayrıca İstanbul'un farklı yüzlerini başarılı bir şekilde yansıttığı için de övgü aldı.Netflix'in yeni Türk filmi "İstanbul için Son Çağrı", romantik, dram ve macera türlerini birleştiren bir yapım. Film, sürükleyici hikayesi, başarılı oyunculuk performansları ve görselliği ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. İstanbul için Son Çağrı, Türk sinemasının uluslararası arenada daha fazla yer edinmesine katkı sağlayacak nitelikte bir film.

Kaynak: haber merkezi