Rockstar Games'in efsanevi oyun serisi Grand Theft Auto'nun son sürümü olan "The Trilogy – The Definitive Edition," 11 Kasım 2021'de konsollar ve PC için piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise bu muazzam üçleme, 14 Aralık'ta Android ve iOS platformlarına geliyor. Görsel açıdan yenilenmiş olan bu üçlü, Netflix aboneleri için ücretsiz olarak oynanabilecek.

Skull and Bones fiyatı tartışma yarattı! CEO'dan yanıt geldi Skull and Bones fiyatı tartışma yarattı! CEO'dan yanıt geldi

Hangi Oyunları İçeriyor?

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, içerisinde GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas'ı barındırıyor. Bu üç oyun, mobil platformlarda 14 Aralık itibarıyla App Store, Google Play ve Netflix mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Yenilenmiş Kalite ve GTA 6 Heyecanı!

GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas'ın mobil versiyonları yaklaşık 10 yıl önce çıkış yapmıştı ve teknoloji ilerledikçe bu oyunlar görsel olarak eskimişti. Ancak 14 Aralık'ta yayınlanacak olan Definitive Edition versiyonları, konsol ve PC kalitesine yakın bir deneyim sunacak. Bu hamle aynı zamanda GTA hayranlarını heyecanlandırırken, Aralık ayında yayınlanacak GTA 6 fragmanını beklemeye yönlendiriyor.

Netflix ve Oyun Zenginleşmesi!

Netflix, son günlerde mobil oyun kataloğunu genişletmeye devam ediyor. Aboneler, Football Manager 2024 Mobile, Oxenfree, Spiritfarer, Valiant Hearts: Coming Home, Reigns: Three Kingdoms, The Queen’s Gambit Chess ve Stranger Things 3: The Game gibi büyük yapımları ücretsiz olarak oynayabiliyor. Bu oyunlar arasında reklam ya da uygulama içi satın alma bulunmuyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ