Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezleri sahibi Neslim Güngen, son dönemde adını sıkça duyuruyor. Ancak bu kez, Güngen ve eşi İnanç Güngen, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen bir operasyonla gözaltına alındı.

Bodrum Açıklarında 33 Düzensiz Göçmen Kurtarıldı Bodrum Açıklarında 33 Düzensiz Göçmen Kurtarıldı

Neslim Güngen neden gözaltına alındı?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde "suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "suçtan kaynaklanan mal varlığının değerlerini aklama", "resmi belgede sahtecilik" ve "nitelikli dolandırıcılık" suçlarına yönelik geniş çaplı bir çalışma başlattı. Bu operasyon kapsamında Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen gözaltına alındı. Soruşturma, çiftin mali faaliyetlerine ilişkin iddiaları kapsamaktadır.

Neslim Güngen kimdir?

Neslim Güngen, 1986 yılında doğdu. Babası Gümüşhaneli, annesi Çankırılı olan Güngen, güzellik sektörüne 13 yaşında adım attı. 19 yaşında ilk anneliğini yaşayan Güngen, 22 yaşında 5 yıllık yurt dışı eğitimlerine katıldı. 2007 yılından itibaren sosyal medya platformlarında makyaj ve güzellik videoları ile tanınmaya başladı. Güngen, güzellik merkezi zinciri kurarak sektörde önemli bir yer edindi.

Neslim Güngen Evli Mi?

Neslim Güngen'in eşi İnanç Güngen, iş dünyasında başarılı bir kariyere sahip. Çift, sosyal medyada sık sık birlikte yer alarak dikkat çekiyor. İnanç Güngen de eşinin iş hayatında aktif rol oynayan isimlerden biri olarak biliniyor.

Dilan Polat ile ilişkisi

Neslim Güngen'in "Dilan Polat’ı sektöre ben soktum" açıklaması, sektörde büyük yankı uyandırdı. Güngen, Polat'ın kariyerine başlamasında önemli bir rol oynadığını belirtmişti. Bu açıklama sonrası gözaltına alınması, birçok kişi tarafından dikkatle takip ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi