Ünlü sanatçı Nebahat Çehre, Aşk-ı Memnu'da canlandırdığı Firdevs karakteriyle izleyicilerin kalbinde taht kurmuş ve 'Firdevs' olarak tanınmıştı. Muhteşem Yüzyıl'ın 'Valide Sultan'ı olarak da hatırlanan Çehre, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılarak hayranlarını sevindirdi.

Oyunculuğu ve Coşkulu Kutlamasıyla Dikkat Çekti

Çehre, güzelliği ve oyunculuğuyla uzun yıllardır sektörde fark yaratıyor. 79 yaşına rağmen hala enerjisiyle gençlere taş çıkartıyor. Cumhuriyet Bayramı'nı coşkuyla kutlayan ünlü isimler arasındaki yerini alarak dikkatleri üzerine çekti. Ayrıca, kutlama anlarından kareleri sosyal medya hesabından paylaşarak sevenleriyle paylaşımcı bir yaklaşım sergiledi.

"Sonsuza Kadar Cumhuriyet" İfadesiyle Anlamlı Paylaşım

Sosyal medya hesabında, 1 milyonu aşkın takipçisi olan Nebahat Çehre, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı özel kılan "Sonsuza kadar Cumhuriyet" mesajını paylaştı. Bu anlamlı paylaşımıyla da dikkatleri üzerine çekti.

Kızıl Goncalar dizisinin afişi yayınlandı! Kızıl Goncalar dizisinin afişi yayınlandı!

Gençliğini Canlandırmıştı

Kızılcık Şerbeti'nde Kıvılcım karakterine hayat veren Evrim Alasya, bir dönem Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nebahat Çehre'nin hayat verdiği karakterin gençliğini oynamıştı. Bu benzerlik nedeniyle bazı izleyiciler Evrim Alasya'yı Nebahat Çehre sanmıştı.

Kaynak: Haber Merkezi