5 branşta 500’ün üzerinde sporcu eğitim aldı. Başkan Ali Engin “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sportif faaliyetlerle yarınlara hazırlıyoruz” dedi.

5 BRANŞTA EĞİTİM

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, devam eden voleybol kursunda eğitim alan çocukların antrenmanını ziyaret etti. Minik sporcularla ve velilerle sohbet eden Başkan Engin, sportif faaliyetlerin süreceğini söyledi. Narlıdere  Belediyesi Yaz Spor Kurslarında, basketbol, yüzme, tenis, futbol ve voleybol branşlarında eğitici faaliyetler yapılıyor. Temmuz ayında başlayan kurslar Eylül ayı itibariyle son buluyor. Bu yıl 5 branşta açılan kurslarda yaklaşık 500 çocuk eğitim görüyor.

"SAĞLIKLI, DİNAMİK VE VERİMLİ"

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin "Sportif çalışmalarımıza pandemi nedeniyle bir süre ara vermek durumunda kalmıştık. Temmuz ayı itibari ile kurslarımıza yeniden başladık. Gençlerimizin spor yapmasına imkan sağlayarak milli takımlarda görmeyi umuyoruz.  Sağlıklı, dinamik ve verimli bir gelecek için spor vazgeçilmezimiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı sportif faaliyetlerle yarınlara hazırlamaya devam edeceğiz" dedi.