96. Oscar Ödülleri Disney+ Türkiye'de İzleyiciyle Buluşacak 96. Oscar Ödülleri Disney+ Türkiye'de İzleyiciyle Buluşacak

Caner Erdeniz ile Barcelona'da dünya evine giren oyuncu Müge Boz, mutlu bir birlikteliğin ardından ikinci kez anne olma sevincini yaşıyor.

Mutlu Birlikteliklerine Yeni Bir Haber: Müge Boz'dan İkinci Müjdeli Haber

Emekli basketbolcu Caner Erdeniz ile evliliğinden sonra kızları Vina'yı kucaklarına alan çift, ailelerini genişletmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Müge Boz, hamile olduğunu eşi Caner Erdeniz'e müjdeli haberi, özel bir zoom görüşmesi sırasında verdi. Sevinçlerini sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan Boz, bebeğinin ultrason görüntülerini de yayınladı.

Heyecan Dolu Paylaşım: Ultrason Görüntüleri Takipçilerle Buluştu

39 yaşındaki başarılı oyuncu, "Size bir haberimiz var" notuyla duyurduğu ikinci anne olma heyecanını, eşiyle gerçekleştirdiği videoyla izleyicileriyle paylaştı. Bebeğinin cinsiyeti hakkında henüz bir bilgi vermezken, Boz'un paylaşımı kısa sürede birçok ünlü ismin tebrik mesajlarına maruz kaldı. Özge Özpirinçci, Anıl Altan, Onur Büyüktopçu, Berfu Yenenler, Çağla Şıkel ve Elvin Levinler gibi isimler, sevgili dostlarına tebriklerini ileten mesajlar gönderdi.

Ünlü İsimlerden Tebrik Yağmuru

Müge Boz, kızı Vina ile birlikte bebeğinin ultrason görüntülerini paylaşarak, takipçilerinden büyük ilgi gördü. Henüz bebeğinin cinsiyetini açıklamayan Boz'un, ünlü isimlerden aldığı tebrik mesajları sevincini daha da artırdı.

Kaynak: haber merkezi