Hafize Gaye Erkan nereli? Hafize Gaye Erkan Evli mi? Hafize Gaye Erkan Eşi Kimdir? Hafize Gaye Erkan nereli? Hafize Gaye Erkan Evli mi? Hafize Gaye Erkan Eşi Kimdir?

Aydın ÇETİNKAYA 

Doyurucu menüsü, kaliteli atmosferi ve leziz yemekleri ile Mövenpick Hotel Izmir’in giriş katında yer alan Margaux Restoran; 23 Mart  – 20 Nisan 2023 tarihleri arasında Ramazan boyunca her akşam zengin iftar menüsünü misafirlerin beğenisine sunacak. Ramazan menüsünü tanıtan otel yetkilileri, geleneksel serpme mezeler, günün çorbası, ara sıcak olarak Arnavut ciğeri ve Keşkek, ardından mangalda hazırlanan ana yemekler ve finalde vişneli kaymaklı ekmek kadayıfı, bir Ramazan klasiği güllaç ve cevizli baklavadan oluşan set menüyü, KDV dahil kişi başı 750 TL olarak açıkladı. İşletme, dileyenler için A’la carte olarak da hizmet verecek.

GRUP YEMEKLERİ

Dostluk ve paylaşma zamanı olan Ramazan ayında, bu coşkuyu sevdikleriyle, çalışanlarıyla ya da iş arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen gruplar için ayrıca kişi başı 500.-TL+ KDV’den başlayan çok özel  iftar menüleri de hazırladıklarını ifade eden otel yetkilileri, "Otelimizin şık ve konforlu salonlarında gerçekleştirebileceğiniz iftar yemeklerinize, dilerseniz canlı fasıl müziği de eşlik ediyor. 10 kişiden 200 kişiye kadar olan özel iftar davetleri için 488 14 09 ya da 488 14 22 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz" diye açıklama yaptı.