Bakan Güler, İngiliz mevkidaşı ile bir araya geldi Bakan Güler, İngiliz mevkidaşı ile bir araya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli, yerel seçimler öncesinde seçim mitinglerine başlıyor. Bahçeli, Mersin ve Manisa'da yapılacak mitinglerle seçmenle buluşacak.

MHP Lideri Bahçeli'nin Yerel Seçim Mitingleri Başlıyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim mitinglerine Misak-ı Milli'nin ilan edilişinin 104. yıl dönümünde start verecek. İlk miting yarın Mersin'de gerçekleşecek. "Cumhur bizim, Türkiye hepimizin" slogarıyla seçmenlere hitap edecek olan Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın başarısını ve yerel yönetim ile merkezi yönetim arasındaki uyumu vurgulayacak.

Manisa'da Devam Edecek

MHP liderinin bir sonraki durağı ise Manisa olacak. Partisinin 2019'da büyükşehir belediyesini kazandığı Manisa'da 4 Şubat'ta Cumhuriyet Meydanı'nda miting düzenleyecek. Bahçeli, burada da önemli mesajlarını kamuoyuna iletecek.

Seçim Yarışı İki Büyük İlde

MHP, yerel seçimlerde iddialı olduğu Manisa ve Mersin'de adaylarını sahaya sürecek. Manisa'da mevcut başkan Cengiz Ergün, Mersin'de ise Serdar Soydan, MHP'nin adayları olarak yarışacaklar. Bu isimler, Cumhur İttifakı'nın bir parçası olarak AK Parti tarafından da desteklenecek.

Kaynak: Haber Merkezi