Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı yeni bir video ile gündeme geldi.

"Annem Bir Güzel Bunlar Ne Yapıyor Diye İzliyor":

Nebioğlu, videosunda annesine yapılan iftiralara ve haksızlıklara değindi. Annesinin bu olanlara sessiz kaldığını ve izleyici konumunda olduğunu belirten Nebioğlu, "Hiçbirine inanmıyorum. Çok güzel taktikler. Yıllardır aynı taktiklerle geliyorlar. Annem bir güzel bunlar ne yapıyor diye izliyor." dedi.

"Fragmanı Geçtik, Birinci Bölümü de Geçtik. İkinci Bölüm Geliyor":

Nebioğlu, annesine yapılan haksızlıkların ve babasıyla ilgili iddiaların peşini bırakmayacağını söyledi. "Fragmanı geçtik, birinci bölümü de geçtik. İkinci bölüm geliyor." diyen Nebioğlu, bu "ikinci bölümde" annesine yapılanların ve babasıyla ilgili bilinmeyenlerin ortaya çıkacağını ifade etti.

"Bu Kadına O Koca Koca Adamlar Ne Yaptıysa Ortaya Çıkacak":

Nebioğlu, annesine yapılan haksızlıklarda babası ve diğer bazı kişilerin rollerini de vurguladı. "Bu kadına o koca koca adamlar ne yaptıysa ortaya çıkacak. Sadece ilişki değil. Bu kadına bir sürü işler yaptırmışsınız." diyen Nebioğlu, bu kişilerin de yaptıklarının hesabını vereceğini söyledi.

"Kaç Tane Çocuk Mahvoldu":

Nebioğlu, bu olayda sadece annesinin değil, birçok çocuğun da mağdur olduğunu söyledi. "Kaç tane çocuk mahvoldu. Sadece 4 mü sanıyorsunuz? Az kaldı, az..." diyen Nebioğlu, bu olayın birçok çocuğun hayatını olumsuz etkilediğini dile getirdi.

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, Uyuşturucu Skandalı Sonrası İlk Paylaşımını Yaptı! Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, Uyuşturucu Skandalı Sonrası İlk Paylaşımını Yaptı!

Duygu Nebioğlu'nun Mücadelesi Devam Ediyor:

Duygu Nebioğlu, annesine seslenme ve babasıyla ilgili iddiaları ortaya çıkarma mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor. Sosyal medya paylaşımları ve Müge Anlı'ya katılımıyla gündemde kalmaya devam eden Nebioğlu, bu konudaki tüm gelişmeleri takipçileriyle paylaşıyor.

Kaynak: haber merkezi