Duygu Nebioğlu, 2022 yılında Metin Akpınar'ın evlilik dışı kızı olduğunu açıklayarak Türkiye'yi sarsmıştı. Bu açıklamanın ardından kamuoyunun yoğun ilgisiyle karşılaşan Nebioğlu, şimdi de yeni açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü.

"Annem Suphiye Ormancı'yı Bulmak İstiyorum"

Günaydın gazetesine konuşan Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Ormancı'yı bulmak için Müge Anlı'dan yardım istediğini açıkladı. Nebioğlu, "Annem Suphiye Ormancı'yı en son 2010 yılında gördüm. O zamandan beri ondan haber alamıyorum. Onu bulmak için her şeyi yapmaya hazırım. Bu konuda Müge Anlı'dan yardım istiyorum. Onun annemi bulabileceğine inanıyorum. Gerekirse onun programına da çıkarım" dedi.

"Bir Ablamın Babası da Ünlü Bir İsim ve Medya Dünyasından"

Annesi Suphiye Ormancı'nın altı çocuğu olduğunu söyleyen Nebioğlu, "İkisi Almanya'daki evliliğinden. Dört kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. Evlilik dışı ilişkiden dört çocuğu var annemin. Bir ablamın da babası çok ünlü bir isim ve medya dünyasından. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor" ifadelerini kullandı.

"Benim Gibi Metin Akpınar'a Benziyorsa, O da Babasına Benziyor"

Duygu Nebioğlu, söz konusu kişinin ablasını kabul etmediğini belirterek şöyle konuştu:

"Ben yine Metin Akpınar'la görüşebildim. Babası, ablamla görüşmeyi bile kabul etmiyor. Ama dava sonuçlanınca benimki gibi uzun süre konuşulacak. Ben nasıl fiziksel olarak Metin Akpınar'a benziyorsam, o da babasına benziyor. Medya dünyasından çok ünlü bir isim. Bu konuya dair daha fazla konuşamam. Annem de galiba bu davanın sonucunu bekliyor. Dava sonuçlanınca ortaya çıkacak diye düşünüyorum."

Çaba Eros ile müzik listelerinde trendleri hedefliyor! Çaba Eros ile müzik listelerinde trendleri hedefliyor!

Duygu Nebioğlu'nun Mücadelesi Devam Ediyor

Duygu Nebioğlu'nun annesini bulma ve babasıyla DNA testi yaptırma mücadelesi devam ediyor. Nebioğlu'nun bu konudaki kararlılığı ve samimiyeti takdirle karşılanırken, kamuoyu da bu davanın sonucunu merakla bekliyor.

Editör: Kazim Bozkurt