Son olarak Star TV'de yayınlanan Ömer dizisinde rol alan Merve Dizdar, bir süredir birlikte olduğu Cihan Ayger ile evlendi. İlişkilerini medyadan uzak yaşamayı tercih eden çift, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde sade bir törenle dünyaevine girdi.

Yeni Aşkını Buldu

2021 yılında Gürhan Altundaşar’dan boşanan Dizdar, aradığı aşkı Cihan Ayger'de buldu. Ünlü çiftin evlilik haberi magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Kadıköy’de Sade Bir Tören

Bir süredir evlenecekleri konuşulan çift, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde nikah masasına oturdu. Çiftin nikahından ilk kareler sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Eski Evliliklerinden Detaylar

Merve Dizdar, 2018 yılında evlendiği Gürhan Altundaşar ile yollarını 2021'de ayırmıştı. Ayrılık sürecinde çıkan dedikodulara "Gürhan'la arkadaş kalarak ayrıldık. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Sadece bitti!" diyerek son noktayı koymuştu.

2024 Bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il Kurban Bayram namazı saatleri... 2024 Bayram namazı saat kaçta kılınacak? İşte il il Kurban Bayram namazı saatleri...

Cihan Ayger ise 2020 yılında Elif Boyner ile evlenmiş, ancak bu evlilik bir yıl sonra sona ermişti.

Cannes'da Büyük Başarı

Ayrıca, Merve Dizdar'ın yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın "Kuru Otlar Üstüne" filmindeki performansı ile 76. Cannes Film Festivali'nde "En İyi Kadın Oyuncu" ödülüne layık görüldüğünü hatırlatmakta fayda var.

Nikah Töreninden İlk Kareler

İşte dünyaevine giren Merve Dizdar ile Cihan Ayger'in nikah töreninden ilk fotoğraflar...

Kaynak: haber merkezi