Oyuncu Mert Ramazan Demir, Eylül 2022'de Yalıcapkını dizisi ile izleyici ile buluştuktan sonra yeni oyuncunun kim olduğu, babasının adı, ailesi, annesinin kim olduğu, kardeşleri nereli olduğu merak konusu oldu. Genç oyuncu dizide Ferit karakterini canlandırıyor. Gerçek bir hayat hikayesi olan dizinin yazarı Gülseren Budaıcıoğlu'na ait olan Yalıçapkını'nda Gaziantepli Korhan ailesinin yaşadıkları anlatıyor. Dizide yurtdışında üniversiteye giden Ferit, ailesinin kurallarına uymak istemez. Yakışıklı olduğu kadar çapkın da olan Ferit, daha önce hiç aşık olmamıştır. Ferit dizide ilk kez aşık olur. Peki, Mert Ramazan Demir Ailesi kimdir? Mert Ramazan Demir Annesi, Babası kimdir Mert Ramazan Demir kardeşi kimdir Mert Ramazan Demir boyu kaç Mert Ramazan Demir İnstagram adresi ne

Afra Saraçoğlu'nun yanı sıra Çetin Tekindor ve Mert Ramazan Demir de dizinin başrollerinde yer alıyor. Bu yazıda Mert Ramazan Demir kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Hangi dizide rol aldı? Sık sorulan soruların ve haberlerin yanıtlarını bulun. Seyran'ın aksine rahat bir hayat süren Ferit, Halis Ağa'nın torunudur. Şeker hastası olan Ferit, çocukluğundan beri annesi Gülgün ve babası Orhan tarafından şımartılmaktadır.

Mert Ramazan Demir anne babası ailesi kardeşi kimdir?

Mert Ramazan Demir, 25 Kasım 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mert Ramazan Demir, İstanbul'un Şile ilçesine bağlı bir köyde aslen Van'lı olan bir ailenin 5 erkek kardeşin en küçüğü olarak doğup büyüdü. Annesi ev hanımı, babası ise iş adamıdır. Lisenin sonuna kadar Şile'de yaşadı.

Mert Ramazan Demir, 1998 yılında İstanbul Bakırköy'de doğmuş olup aslen Kocaelilidir. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio'da eğitim aldı. Beyazperdedeki ilk film deneyimi, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole'ün yaptığı "I Am You" adlı yapımda gerçekleşti. Bu filmde Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır gibi isimlerle başrolü paylaştı. Ayrıca, 2020 yılında yayınlanan Can Evrenol'un yönettiği "Çıplak" adlı mini dizinin başrolünde yer aldı. Şu anda "Yalı Çapkını" dizisinde rol almaktadır.

Yurtta bugün hava nasıl olacak? İşte hava durumu Yurtta bugün hava nasıl olacak? İşte hava durumu

Boyu: 1.79m. Kilosu: 74 kilo, Burcu: Yay, Göz Rengi: Kahverengi, Kardeşleri: Dört erkek kardeşi var

Instagram: https://www.instagram.com/mertramazandemir/

TELEVİZYON DİZİLERİ

2022- Şahmaran Netflix

2022- Yalı Çapkını/ Ferit

2021- Ölüm Zamanı/ Ayhan

2020- Öğretmen/ Ateş

2020- Çıplak/ Cem

SİNEMA FİLMLERİ

2022- Ufo/ Ese