Ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu hakkında eşinin onu evden atmış ve bir süre haber alınamamış olduğu iddia edildi. Ancak, Miraloğlu bu iddialara yanıt verdi. Miraloğlu'nun son durumu ve geçmişi hakkında bilgiler şu şekildedir. Meltem Miraloğlu kimdir? Meltem Miraloğlu eşi kimdir? detaylar haberimizde..

Meltem Miraloğlu ne mezunu, kaç yaşında, nereli ?

Oyuncu, 13 Ocak 1987 yılında Diyarbakır'da doğdu ve 2 yaşında İstanbul'a taşındı. Küçüklükte oyunculuk kariyeri hedefleyen oyuncu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi mezunudur. "Hayat Devam Ediyor" dizisi ile ekranlarda yer aldı ve bu rolünden dolayı "En İyi Drama" ödülü kazandı. 1,70 boyunda olan oyuncu, "Adını Kalbime Yazdım" dizisinde "Dicle" karakterini canlandırdı ve "Sekerat Son" filminde rol aldı. Ayrıca "Kılıç Günü", "Bir Bulut Olsam" dizilerinde ve "Aşık", "Ateş", "Güzel Günler Göreceğiz" filmlerinde de rol aldı.

Meltem Miraloğlu, 2019 yılında Amerika'ya yerleşti ve adını 'Grady' olarak değiştirdi. Amerika'ya gitme nedeni olarak, teklif almamanın belirtildi. Miraloğlu, "Şu anda bir proje teklifi gelmemesi nedeniyle ekranda görünmem. Bu nedenle bugün Amerika'da bulunuyorum." şeklinde açıklama yapmıştı.

EŞİ NEDEN EVDEN ATTI ?

"Hayat Devam Ediyor" dizisinde Çocuk Gelin rolü ile ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2018'de ABD'ye taşındı ve orada 80 yaşındaki Patrick ile evlendi. Raporlar, evlendiği 80 yaşındaki Patrick tarafından evden atıldığını iddia ediyor. Miraloğlu'nun soğuk ve karlı bir kış gününde bir sırt çantası ile sokaklarda yaşadığı öne sürüldü. Uzun süre suskun kalan oyuncu sonunda ortaya çıktı. Sosyal medya hesabından babasının vefat ettiğini duyuran Miraloğlu, "Neden suskunum, çünkü henüz babam 54 yaşında vefat etti" mesajını paylaştı.

MELTEM MİRALOĞLU KİMDİR?

Meltem Miraloğlu, 13 Ocak 1987'de Diyarbakır'da doğdu. Oyunculuğa ilgisi çocukluğundan beri vardı ve Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi mezunuydu. İlk kez "Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi" reklam filminde oynadı ve sonra "Hayat Devam Ediyor" dizisinde rol aldı. Daha sonra "Adını Kalbime Yazdım" adlı dizide "Dicle" karakterini canlandırdı. Miraloğlu, "Hayat Devam Ediyor" dizisinde "Çocuk Gelin" rolü ile tanınır ve 2019 yılında 80 yaşındaki bir Amerikalı ile evlendi.

Twitter'ın kaynak kodu sızdı! Twitter'ın kaynak kodu sızdı!