Güçlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, uzun süre devam eden evliliğini Arzum Onan ile geçtiğimiz mayıs ayında sonlandırdı. Son zamanlarda sıkça sorulan "Arzum Onan ile tekrar bir araya gelme ihtimaliniz var mı?" sorusuna Mehmet Aslantuğ'dan ilk yanıt geldi.

Aydın'da kahreden ölüm! Yücel Kocaoğlu'nun acı sonu Aydın'da kahreden ölüm! Yücel Kocaoğlu'nun acı sonu

Derin Duygular ve Açıklamalar: Mehmet Aslantuğ'dan Detaylı İfade

Konuyla ilgili konuşan Mehmet Aslantuğ, "Arzum Hanım ile hiçbir derdimiz yok. Evlat büyüttük birlikte. Bütün o yazılanlar uydurulmuş şeyler. Somut bir sebep yok. Psikolojik nedenler böyle ayaküstü konuşulacak şeyler değil. Yorgunluklar var, etkilendiğimiz süreçler, pandemiler var. Bir sürü bileşen var bu hayatta. Bunları tek tek nasıl konuşabiliriz? Türkiye birbirinin gözünü oymaya alıştı" açıklamasını yaptı.

Tescil Edilmiş Derin İlişki ve Gelecek Sorularına Yanıt

"TESCİL EDİLMİŞ DERİN İLİŞKİMİZ VAR ZATEN" başlığı altında Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre, Aslantuğ muhabirlerin "Tekrar evlenir misiniz?" sorusuna ise, "Bizim hukuken tescil edilmiş derin ilişkimiz var zaten" şeklinde yanıt verdi.

Mehmet Aslantuğ'un Bakış Açısı ve Gelecekle İlgili Merak Edilenler

Oyuncunun bu açıklamaları, kamuoyunda uzun süredir merak edilen sorulara cevap niteliği taşıdı. Aslantuğ'un ilişkisi hakkındaki net ifadeleri, medyada geniş yankı uyandırdı. Gelecekteki adımları ve ilişkisiyle ilgili merak edilenler, bu açıklamaların ardından daha da arttı.

Kaynak: haber merkezi