'Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısından Farah Zeynep Abdullah açıklaması: Para almadan oynadı 'Kızılcık Şerbeti’nin yapımcısından Farah Zeynep Abdullah açıklaması: Para almadan oynadı

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisiyle yakın zamanda evlilik hazırlıkları yaparken, ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ile sosyal medya canlı yayınında duygusal anlar yaşadı. Bu anlar, Erbil'in gözlerindeki yaşlarla görüntülendi.

653f579eae0a8f13a884f24f

Evlilik Hazırlıkları ve Duygusal Anlar

Erbil'in gündemde sıkça yer aldığı bu dönemde, Serdar Ortaç ile gerçekleştirdiği canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Ünlü şovmen, sevgilisi Gülseren Ceylan'a doğum günü partisinde özel bir yüzük hediye ederek evlilik teklifinde bulunmuştu.

"Ev İstediğim Yalan!"

26 yaşındaki sevgilisiyle ilgili çıkan "ev almasını istediği ve bu yüzden nişanlısıyla yollarını ayırdığı" iddialarına karşılık Erbil, bu iddialara yanıt verdi. "Ev istediğim yalan! En başından beri beraber yaşıyoruz. Onun olduğu her yer zaten benim evim, o yüzden ekstra bir ev aldırmama ihtiyaç yok" şeklinde konuştu.

İbrahim Tatlıses ve Dostlukları

Erbil, canlı yayında yakın dostu İbrahim Tatlıses'in de sevgilisi olduğunu ifade etti ve Tatlıses'in kendisine evlenme konusunda uyarıda bulunduğunu dile getirdi. Tatlıses'in, "Benden önce evlenemezsin, bizi bundan sonra onlar seçecek, biz daha seçemeyiz" dediğini aktardı.

Canlı Yayında Duygusal Anlar

Son günlerde sevgilisiyle yaşadığı bir tartışma iddialarının ardından canlı yayında duygusal anlar yaşayan Erbil, Serdar Ortaç'ın "Bilsem Ki" şarkısından bahsedildiği anlarda hüngür hüngür ağladı.

Kaynak: Haber Merkezi