Invictus Games, askerlere ve gazilere yönelik uluslararası çok sporlu bir etkinliktir ve bu etkinliğin kurucusu Prens Harry, Almanya'nın Dusseldorf kentindeki etkinliklerde boy gösteriyor. Prens Harry, önceden katıldığı etkinliğin dördüncü gününde eşi Meghan Markle ile birlikte seyircilerin büyük ilgisini çekti.

A8oGiKviqEqmyFFpKg-NlA

1. Kraliyet ve Sporun Buluşması

Teşkilat dizisinin 4. sezonu başlıyor! Yeni sezonda neler olacak? Teşkilat dizisinin 4. sezonu başlıyor! Yeni sezonda neler olacak?

Meghan Markle ve Prens Harry, Invictus Games'in heyecan verici atmosferine katılıyor.

2. Dusseldorf'ta Büyük Karşılama

Merkur Spiel-Arena'da düzenlenen etkinlikte, Meghan Markle için coşkulu bir karşılama yapıldı.

3. Meghan Markle'in Spor Tutkusu

42 yaşındaki Sussex Düşesi, etkinliğe şort ve ceketle katıldı ve seyircileri ve sporcuları selamladı, onlarla birlikte coşkulu tezahüratlara katıldı.

4. Hayranlarla İletişim

Markle, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi ve Invictus Games partisinde yaptığı konuşmada 1600 kişilik kalabalığa seslendi.

5. Kraliyetin Spor Tutkusu

Meghan Markle ve Prens Harry, Avustralya ve Ukrayna arasında oynanan tekerlekli sandalye maçını seyretti ve etkinliğe katılan öğrencilerin maçını izleyip kazananlara madalyalarını verdiler.

6mKnXU84l0aFLUJn5uBGhg

Kraliyet çiftinin Invictus Games'teki bu çıkartması, Almanya'da sporun ve dayanışmanın güzel bir örneği olarak hafızalarda kalacak. Bu büyülü anların keyfini sürdükten sonra, çiftimizin bir sonraki etkinlikte neler yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak: HABER MERKEZİ