TAŞINMAZIN GAZETE İLANI

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/25 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : Manisa İl, Şehzadeler İlçe, GÖKTAŞLI Mahalle/Köy, 549 Ada, 17 Parsel, Zemin Kat 2 nolu Nolu Bağımsız Bölüm Ana taşınmaz 173,00m² yüzölçümlü olup, üzerindeki bina yaklaşık olarak 35 yıllıktır. Satışa konu bağımsız bölüm yaklaşık 70m² alana sahip, 2 oda, salon (2+1), mutfak, hol ve WC'den oluşmaktadır. binanını zemin katında yer almaktadır. soba ile ısıtılmaktadır. salon, odalar, mutfak ve holda laminant parke, WC ve banyo seramik ile kaplıdır. Mutfak dolapları glosmax hazır mutfak, tezgahı mermerittir. Pencereler PVC, iç kapılar eski tip ahşap kapıdır. Giriş kapısı çeliktir. Taşınmaz tüm kamu hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Adresi : Göktaşlı Mahallesi 1902 Sk. No:3/2 Bozbay Apt. Şehzadeler / MANİSA
Yüzölçümü : 173,00 m2
Arsa Payı : 1/10
İmar Durumu :Mesken
Kıymeti : 590.000,00 TL

KDV Oranı : %1
Kaydındaki Şerhler: Taşınmaz üzerinde Ziraat Bankası A.Ş.'nin Alacaklı olarak bulunduğu ipotek şerhi olup, alınan cevabi yazıda borç bulunmadığı ve terkin harcı ödenmesi durumunda ipoteğin çözüleceği bildirildiğinden; ihale sonucunda masraflar ve işlemler alıcı tarafından karşılanarak ipotek kaldırılacaktır.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ