Ordu Gülyalı'da mahkemeden satılık konut imarlı arsa Ordu Gülyalı'da mahkemeden satılık konut imarlı arsa

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/615 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Manisa İl, Salihli İlçe, GÖKEYÜP Mahalle/Köy, Köyiçi Mevkii, 264 Ada, 11 Parsel, Taşınmaz Manisa İli, Salihli İlçesi, Gökeyüp Mahallesi Kocamanlar Sokak Üzerinde; tapu kayıtlarında Gökeyüp Mahallesi 264 Ada , 11 Parseldeki 337,40 m2 yüzölçümlü alana kargir ev ve müştemilatı vasıflı taşınmazın zemini ve üzerindeki yapılarıdır. Parsel üzerinde 2 katlı (zemin +1) yapı yer almaktadır. Yapının zemin katında ahır, dam, kömürlük, garaj özelliğindeki yapılar ile birlikte 2 odadan oluşan ayrı bir müştemilat yer almaktadır. Taşınmazın 1. katında birbirinden bağımsız 2 adet hane vasfında yapı yer almaktadır. Yapının zemin katı 180 m2, 1. katı 140 m2 olmak üzere toplam 320 m2 alana sahiptir. Yapılar benzer özellikte malzemelerden imal edilmiştir. Taşınmazların zemini ıslak hacimler hariç laminant parke ve tahta ile kaplanmıştır. Yapının giriş kapısı demir doğramadan ve pencere doğramaları da pvc doğramadan imal edilmiştir. Yapının iç kapıları amerikan tip ahşap ve yağlı boyalı ahşap kapı olup, hanenin iç duvarlarının sıvalı ve boyalı halde olduğu görülmüştür. Yapının dışı kısmi sıvalı ve boyalı haldedir. Taşınmazın çatısı ahşap karkasın üzerinin kiremit ile kapatılmasıyla yapılmıştır. Yapı yaklaşık olarak 41-50 yıllıktır. Aşınma Paylarına İlişkin Oranları Gösteren Cetvel (2.12.1982 Gün ve 17886 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanmıştır.) uyarınca yapının yıpranma payı % 60 dir. Borçluya ait 1/2 hisse satılacaktır.
Adresi : Gökeyüp Mahallesi Kocamanlar Sokak Salihli / MANİSA
Yüzölçümü : 168,70 m2
İmar Durumu :İlçemiz Gökeyüp Mahallesi 264 ada 11 nolu parsel onaylı imar planında Serbest Nizam 2 katlı Konut alanında ve yolda kalmaktadır. Söz konusu taşınmaz 3194 sayılı İmar Kanununun 18. Maddesine göre imar uygulaması (düzenleme) işlemi görmesi gereken yerlerdendir.
Kıymeti : 150.000,00 TL
KDV Oranı : %18
Kaydındaki Şerhler: Hacizler mevcuttur.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ