Filenin Sultanları Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

Genç ve dinamik kadrosuyla yeni sezon hazırlıklarına geçtiğimiz hafta start veren Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Baş Antrenör Caner Doğançay, Yardımcı Antrenörler Dudu Korkmaz Dirik ve Selin Etker ile Alan Antrenörü Yiğit Tutumlu yönetiminde Tarık Almış Spor Tesisleri’nde gerçekleşen antrenman yaklaşık iki saat sürdü. Isınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, servis ve manşet çalışmalarıyla tamamlandı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eleme programı açıklandı işte gün gün saat saat maç programı Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur eleme programı açıklandı işte gün gün saat saat maç programı

“Elimizden gelenin en iyisini yapacağız”

Voleybol Şube Sorumlusu Metin Memiş, “Geçtiğimiz nisan ayında gerçekleşen Voleybol Kadınlar Bölgesel Lig müsabakalarının iki etabını kayıpsız atlatıp şampiyon olmak gurur vericiydi. Aynı inanç ve yepyeni dinamik kadromuzla çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Yoğun ve zor bir tempo bizleri bekliyor. Elimizden gelenin en iyisi yapacağız. Hedefimiz öz güveni yüksek sporcularla iyi performans sergilemek” dedi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ