TAŞINMAZIN GAZETE İLANI

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2022/88 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Manisa ili Akhisar ilçesi Zeytinliova mahallesi köy içi mevkiinde kain tapu sicilinin 4193 Parselinde kayıtlı tapuda AVLULU KERPİÇ EV vasfına haiz taşınmaz üzerinde hali hazırda 1 ev, 1 dam ve ekonomik ömrünü tamamlamış metruk bir yapıyer almaktadır. Ev kerpiç özellikli yapı olup yaklaşık 75 m2 kullanım alanına sahiptir. 3 oda, mutfak, hol, banyo ve tuvalet mahallerinden oluşmaktadır. Meskende iç, dış duvarlar sıva üzeri kireç badanalıdır. Mesken giriş kapısı, iç kapılar ve pencereler yağlı boyalı ahşap doğramadır. Oda zeminleri ahşap İrabıta kaplamadır. Banyo ve tuvalet zemini fayans kaplamadır. Ahşap çatı üzeri kiremit çatı örtüsü mevcuttur. Meskenin iç ve dış duvarlarında dökülmeler mevcuttur. Meskende hali hazırda ikamet edilmemektedir. Meskende basit tamir ve taditat ile ikamet edilebilir. Yaklaşık 55-60 yıllık yapıdır. Dam özellikli yapı briket duvar üzeri ahşap çatı ve kiremit çatı örtülüdür. Zemini beton olup iç dış duvarları sıvasız kireç badanalıdır. Yaklaşık 55-60 yıllık yapıdır. Yaklaşık 20 m2kullanım alanlıdır.
Adresi : Manisa İli Akhisar İlçesi Zeytinliova Mahallesi Ufuk sokakno:13
Yüzölçümü : 171 m2
Arsa Payı : YOK
İmar Durumu : Parsel bitişik nizam 2 katlı yapılaşma şartlarına haiz imar adasında yer almakta olup imar kanunuve yönetmeliklerine göre parselasvonu gerekmektedir
Kıymeti : 217.620,00 TL
KDV Oranı : %8

Kayseri Tomarza'da icradan satılık 33.443 m² tarla Kayseri Tomarza'da icradan satılık 33.443 m² tarla

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ