Süt fiyatlarına zam geldi! Üretici de mutsuz vatandaş da Süt fiyatlarına zam geldi! Üretici de mutsuz vatandaş da

9 EYLÜL- Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, haklarında soruşturma başlatılan ve mal varlıklarına el konulan 14 influencer arasında yer alıyor. Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından yaşanan bu gelişme üzerine, Eylül Öztürk Instagram hesabından bir açıklama yaparak, sürecin kendisi için çok zorlu olduğunu belirtti.

Öztürk, avukatının bilgilendirmesine göre, soruşturmanın şüpheli sayısının ve kapsamının uzun bir süre devam edeceğini ifade etti. Ancak, basında çıkan haberlerde mahkumiyet kararı olmadan suçlu ilan edilmenin kendisini zor durumda bıraktığını vurguladı. Medyanın, kesinleşmiş bir mahkeme kararı olmadan suçlamalara yönelmesinin, kişisel ve profesyonel hayatını etkilediğini belirtti.

Öztürk, çalışanlarının da bu süreçten etkilendiğini ve mağdur olduklarını söyleyerek, maddi ve manevi zorluklarla karşı karşıya kaldıklarını paylaştı. Ayrıca, düşmanlık duygusu beslemediğini ve bu sürecin onun için gerçekten zorlayıcı olduğunu dile getirerek, hakkındaki iddialara karşı masumiyetini savundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ