İzmir'de CHP İzmir Milletvekili Mahir Polat'ın babası Hasan Polat, yaşamının sonuna erdi. Hasan Polat için düzenlenen cenaze töreni, İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan Evka-3 Ali Rıza Güven Camii'nde gerçekleştirildi. İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazıyla Hasan Polat, Eski Bornova Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Yoğun Katılım: Siyaset Dünyası ve Sevenleri Bir Araya Geldi

Cenaze törenine, CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç ve birçok siyasetçi katılım gösterdi. Ayrıca, Polat ailesi, yakınları ve sevenleri ile birlikte AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ da törende hazır bulundu.

CHP adayı Tugay: O zaman belediyeleri kaldırın! CHP adayı Tugay: O zaman belediyeleri kaldırın!

Taziyeler Kabul Edildi: Mahir Polat ve Ailesi Yakınlarına Taziyeleri Kabul Etti

Cenaze töreninin ardından, Mahir Polat ve ailesi, taziyeleri kabul etti. Hasan Polat'ın vefatı nedeniyle gelen başsağlığı dilekleri, sevenleri ve yakınları tarafından taziyelerle iletilirken, siyaset dünyasından gelen katılımcılar da duygusal anlar yaşadı.

Defin İşlemi: Eski Bornova Mezarlığı'nda Son Buldu

Hasan Polat'ın cenazesi, düzenlenen törenin ardından Eski Bornova Mezarlığı'na defnedildi. Mezarlıkta gerçekleşen defin işlemi, ailesi ve sevenleri tarafından katılım gösterilen duygusal bir atmosferde gerçekleşti.

Kaynak: haber merkezi