Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Altınözü ilçesinde halk toplantısı düzenledi. Savaş, hizmetlerde adalet ve eşitlik ilkesini benimsediklerini, farklı siyasi görüşlere sahip vatandaşların da kendilerine destek verdiğini söyledi.

“Politik Gözlük Takmadım”

Savaş, toplantıda yaptığı konuşmada, Hatay il genelinde 15 ilçeye hizmet götürdüklerini, bunu yaparken politik gözlük takmadıklarını belirtti. Savaş, “Hatay’ın her köşesine hizmet ettik, etmeye de devam ediyoruz. Hizmetlerimizde hiçbir ayrımcılık yapmadık. Sizin desteklerinizle dik durduk, mücadele ettik. Farklı siyasi partilere mensup olanlar da bize güvendiler, teveccüh gösterdiler” dedi.

“Hatay’ın Birliğe İhtiyacı Var”

Savaş, Hatay’ın hizmete, birliğe, bütünlüğe, kardeşliğe ihtiyacı olduğunu, bunu sağlayacak kişinin de Büyükşehir Belediye Başkanı olması gerektiğini ifade etti. Savaş, “Hatay’ın birliği, bütünlüğü, kardeşliği için çalışıyoruz. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizle uyum içindeyiz. Hatay’ın sorunlarını çözmek için aday oldum. Hatay’ın geleceği için aday oldum” diye konuştu.

“Anketlerimiz İyi, Korkumuz Yok”

Savaş, deprem sonrasında iş yüklerinin arttığını, gelirlerinin ise azaldığını, ancak buna rağmen hizmetlerine devam ettiklerini kaydetti. Savaş, anketlerle ilgili de şunları söyledi:

CHP yerel seçim sonuçlarını değerlendirmek için toplanacak! CHP yerel seçim sonuçlarını değerlendirmek için toplanacak!

“Bizim büyükşehirle ilgili anketlerimiz çok iyi, Allah’a şükür. Biz güçlüyüz, korkumuz yok. Sizlerin de dualarıyla, destekleriyle 31 Mart’ta güzel günlerin başlangıcını yapacağız. CHP, Altınözü Belediyesi’ni de sizlerin sayesinde alabilir. Büyükşehir, ilçe ve meclis üyesi adaylarımıza da destek olmanızı rica ediyorum.”

Kaynak: HABER MERKEZİ